Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes járnom a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes járnom a barátnőmmel, ha az illető vörös hajú és szeplős?

Figyelt kérdés
A barátnőm vörös hajú, de az a lángvörös haj, és hófehér bőr, valamint rengeteg szeplő aggodalomra ad okot. Úgy hallottam, az ilyen "kelta" beütésű emberek korábban meghalnak, és hogy nagy a valószínűsége, hogy könnyen bőrrákot kapnak. A nyáron nyaralni szeretném vinni a tengerre, csak félek hogy baja lesz, sőt meg is akarnám kérni a kezét, csak nem tudom hogy érdemes-e belevágni ebbe a kapcsolatba. Fenn áll a veszélye annak, hogy bármi komplikáció léphet fel (korábbi halálozás, bőrrák, egyéb betegségek) a lángvörös haj, rengeteg szeplő és hófehér bőr miatt? Érdemes folytatni a kapcsolatot?

2016. máj. 22. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ne! Azonnal szakíts.És add meg a címét , telefonszámát. Ha ilyen kérdést teszel fel, kétségbevonhatóak az érzelmeid iránta. Te lehet holnap összeesel szívrohamban, szerintem akkor senki ne legyen a barátnőd. Gondolkodj, mielőtt ilyen kérdést teszel fel.
2016. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Úúúúristen! Ilyen intelligenciával inkább passzold le másnak, nehogy elvedd! Mert még a végén kiderül, hogy egy agyatlan, aluliskolázott hülye vagy!

Vöröses hajam van, mindenhol szeplős vagyok, és az ilyen idióták miatt kellett végigszenvednem a tinikoromat mint Te, mert voltak, akik azt hitték, h fertőző beteg vagyok, meg elkapják tőlem, mert Pulykatojásnak meg hasonlónak csúfoltak.

És aztán felnőttem és hopp, láttam, h vannak olyan pasik, akiket kifejezetten vonz ez az egész szeplő dolog, fehér bőrrel és vörös hajjal, és megőrülnek értem! Jobban jártok mindketten, ha lepasszolod a lányt másnak, mielőtt még belehal a bőrrákba! De nem attól, hogy leég a napon! Attól, hogy hozzád ér!

2016. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ittittitt ***** válasza:
91%
azonnal kergesd el! semmi értelme nincs! :)))
2016. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem! Ha így állsz hozzá, nem. Ha szőke, szeplős lenne, jobb lenne? Egy barna hajú, aki szolizik, nem kaphat rákot? A vörös hajú nők nem napoznak. A szieszta órákban a mediterrán emberek se mennek napra. Egyik ismerősöm vörös hajú nem szeret napozni, egészségesen él, de ebből következik, hogy tovább is élhet, az ilyen emberek másképp élnek eleve mint a többség. Úgy tudom a magyar társadalom kb. 5%-át teszik ki a vörös hajúak. Angliában, Írországban gyakoribb ők kevésbé cigiznek, többet sportolnak egy angol felmérés szerint.

A kreol bőrűek ugyanúgy kaphatnak rákot, nagyobb eséllyel, ha napoznak.

2016. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy összegyere vele.

A legszebb nők a világon, te ne foglalj le egyet se :DDDDDDD

2016. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező: te nem, de más szívesen járna vele.
2016. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Rachel Hurd-Wood, Julia Roberst, Julien Moor, Nicole Kidman, ők is azóta haldokolnak, amióta világra jöttek. Sőt Kidman úgy tudom, túl van a bőrrákon is.
2016. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Menekülj -a szeplő ragályos ,egy életre megfertőződsz,ez a kór menthetetlen,gyógyíthatatlan.

A hajszín meg halálos,fuss messze tőle.

Magam is ilyen mutáns vagyok,párom nyaralni vitt-bár csak az árnyékban ültem- még is súlyos fertőzést kapott: szeplőnélkülnemélhetekinduszt!

Azóta másra rá sem nézek és hajszínem is eltakarom.

Vigyázok nagyon nehogy bajt okozzak!

2016. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 pörölycápa ***** válasza:
90%
A világos bőr, vörös haj, szeplő kombinációval rendelkező emberek valóban érzékenyebbek az UV sugárzásra, és könnyebben kapnak bőrrákot mint akinek sötétebb a bőre. De erre van pl a naptej, nyáron érdemes egy 50 faktorosat,vagy gyerekeknek szánt naptejet alkalmazni, esetleg nyáron vékony hosszú ujjú ruhákkal védeni a bőrét, meg kalapot hordani. Ha gyógyíthatatlan beteg lenne, akkor megérteném az aggodalmadat, viszont egyáltalán nem biztos, hogy bármi baja lesz, főleg ha napozás során megteszi a kellő óvintézkedéseket. Szóval ilyesmiken gondolkozás helyett inkább kend be a hátát naptejjel.
2016. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
minek akarod megkérni a kezét, ha egyáltalán még azt se döntötted el, hogy akarsz e vele járni?
2016. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!