Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki csalodott élete nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalodott élete nagy szerelmében vagy benne csalodott az illető, az tovább tudott valaha is lépni ezen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csalódtam "életem szeremében" aki többé nyilván nem is volt életem szerelme :) Eltartott pár évig, de továbbléptem, már nem haragszom rá semmiért. Nem érdekel.
2016. jan. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is csalódtam, hatalmas törés volt az életemben. de elég idő után sikerült továbblépni, és bár azt hittem, soha többé nem leszek igazán boldog, most mégis az vagyok.:)
2016. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem én is hamarosan tovább tudok vergődni ezen a dolgon. Ahogy magam ismerem nem. Pedig már eltelt pár év.
2016. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Körülbelül 3 évbe telt kiheverni egy csalódást, de sikerült és sokkal okosabb lettem általa. Nem volt könnyű, de nem is lehetetlen. Kitartást!
2016. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 3,5 eveig jartam egy lannyal akit az igazinak tartottam...de jol atbaszott a vegen.Tehat igy utolag mar ugy erzem nem o volt eletem szerelme,mert akkor nem alakult volna igy....Majd jon az Igazi remelem:)
2016. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Az "Igazi" elvesztésén soha nem lehet továbblépni. :/
2016. jan. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, tovább lehet lépni, van is rá egy tuti recept: új csaj / pasi! Nekem az első komoly kapcsolatomból házasság lett, de nem tartott sokáig, 1 évvel később már váltunk. Egyoldalú volt, mert ő hagyott el engem, (persze nekem is volt benne részem, mert ez mindig 2 emberen múlik, de én egyáltalán nem vettem észre, hogy baj van, csak azt, hogy vége). Utólag már örülök neki, mert a mosatni párommal boldogabbnak érzem magam, és tudom, hogy a volt feleségemet nem tudtam volna elhagyni. De a lényeg, hogy pár hónappal a szakítás után összejöttem a mostani párommal, és azóta is együtt vagyunk. 3 hete meg is kértem a kezét, és most az esküvőt tervezgetjük. Szóval ne légy szingli! Ha vége van, keress mást! Azonnal!!! 31/F
2016. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!