Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy veszeljem at eletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszeljem at eletem szerelmenek elveszteset? 20 eves pasi vagyok, es o szamomra a tokeletes tars. Hogy elhetnek nelkule?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az összes többi 20-on éves, valaki még szűz ember... Na de tudom ne mindig a legszerencsétlenebbekhez viszonyítsunk, építs karriert, motiváljon a pénz és gazdagság, bárki elérheti ha küzd, egy jó szakma külföldön aranybánya, meg, hogy magadat maximumra fejleszd és fald a nőket, kapcsolatra ráérsz még.
2016. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előtt hogyan éltél? Na, pont úgy. Egyébként nyugi, 20 éves vagy, nem 60; lesz jobb.
2016. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem rinyálsz és pityeregsz hanem próbálsz férfiként (felnőttként) túllépni a dolgon. Keresel mást....bulizol, elengeded magad, és próbálsz felejteni.
2016. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem spártában élünk, én is megőrülnék ha találnék egy tökéletes társat és elveszteném, keress valakit, kérdezd meg hogy valaki nem e beszélgetne veled, az jobb kérdés lett volna, ilyenkor a legjobb kiadni a bánatod, nem ettől leszel gyerek, ha levágják a lábad nyilván összetörne az életed, akkoris rávágnák hogy jaj mit rinyálsz mer a férfi mindent kibír, nem a férfi érez ugyanugy ember, nem robot meg gép.
2016. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhunyt vagy szakítottatok. Előbbi esetben borzasztó nehéz, akár egy pszichológus sem árt, de az élet megy tovább és ezt fel kell dolgozni.


Utóbbi esetben pedig nem volt tökéletes társad, ahogy te sem neki, ha szakítottatok. Fiatal vagy, lesz jobb, fel a fejjel. 10 év múlva, a feleséged mellől pedig vicceskedve tekintesz vissza erre.

2016. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés lett volna az első..
2016. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!