Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, egy helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, egy helyre járunk sportolni, csak sajna nem egy időpontban. Néha összefutunk, látásból ismerem csak. Tobbi lent, kérlek írjatok tapasztalatokat. Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszik a srác, egyidősek vagyunk, és látásból ismerjük egymást. Viszont nem beszéltünk még sosem, és nagyon furán venné ki magát, ha csak úgy odamennék ,,dumcsizni,,. Biztos van köztetek ilyen, aki a ,,csodára várt, hogy a fiú észrevegye. Mik a tapasztalatok? Ilyenkor, amikor megszólitani sem mered, mennyi esély van rá, hogy akár összejöjjetek?

2016. máj. 23. 21:53
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem nem kell ezt túlmisztifikálni. Én anno a barátomhoz úgy mentem oda, az utcán, hogy nem is ismertem előtte. Megkérdeztem merre az arra, és közben nyomtam a stand up-ot. Aminek az lett a vége, hogy elkísért az uticélomhoz, majd egy szép barátság később szerelem lett belőle.


Bármivel eledzheted a beszélgetést. Mennyi az idő, hol vett ilyen király pólót, stb. Az első beszélgetés után lehettek köszönő viszonyban és a többi alakul majd.

2016. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelöld Facen, ha tudod a nevét :)
2016. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd le, hogy melyik városban és melyik helyen szoktad látni. Elég kicsi a világ, lehet eljut a fülébe. :)

Amúgy egyáltalán nem lenne fura. Nincs kőbe vésve, hogy a férfi mehet csak oda a nőhöz. Ha szeretnél vele megismerkedni, akkor menj oda nyugodtan. Hidd el, ha halogatod, és más megteszi helyetted, nagyon bánni fogod. Örülni fog a kezdeményezésnek. :)


30F

2016. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nagyon biztatóan hangzik az összes, ezeknek hála fel is bátorodtam :). Facebookon egyébként jelöltem már.
2016. máj. 23. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem én vagyok az :D Sok sikert azért :)
2016. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!