Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti miért vagytok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mi tart össze titeket? Mi tart mellette? Nem a megszokás?
2016. máj. 25. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nert nincs más.
2016. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szerelem tart mellette, nem a megszokás.
2016. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyedül unatkoznék.
2016. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert megvannak benne azok a tulajdonsagok amik szamomra fontosak es a hibai olyanok hogy tudom toleralni.
2016. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jól működünk együtt, senki mással nem tudnánk ugyanezt kihozni egymásból, ilyen jól működtetni kapcsolatot. Mert ő az a férfi, akiben minden számomra fontos tényező optimális arányban van meg, és akinek a hibái, gyengeségei nem mérgezik a kapcsolatunkat. Mert vele tényleg "jóban, rosszban" együtt vagyunk. Összekötnek a közös élmények, a kezelt nehézségek. Van tehát ebben egyfajta megszokás is, de nem beletörődés értelemben, hanem inkább összecsiszolódásként. És nyilván nehezen tudnék lemondani valamiről, amit úgy szoktam meg, hogy az nekem jó.
2016. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert szeretem és mert teherbe akarom őt ejteni a következő 1-2 évben majd.


32/F, 24/N

2016. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hulye mind jobb egyedul..;)
2016. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert jól megvagyunk. Egymás nélkül nem tudjuk elképzelni az életünket.
2016. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!