Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha közös kasszán vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közös kasszán vagytok a párotokkal, és együtt laktok, akkor hogy rakjátok félre a gyűrű árát ha megakarjátok kérnia kezét?

Figyelt kérdés
Évfordulónkon megkérném a párom kezét de nem tudom hogy gyűjtsek úgy pénzt, hogy ne tűnjön fel a "hiány". Adnátok tippeket? Esetleg vállaljak plusz munkát amiről ő nem tud?(tudnám csinálni mikor én szabados vagyok ő pedig dolgozik)

2015. ápr. 18. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden hónapban ugyanannyit keresel? Esetleg vásárlás vagy más alkalmával azt mondod, hogy pár dolog drágább volt, a pénzt pedig félrerakod. De a munka sem rossz.
2015. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért lennék papucs? Azért mert szeretem a párom?
2015. ápr. 18. 09:35
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne kérd meg a kezet:/ halogasd. Hagyd későbbre
2015. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mtke ***** válasza:
Az én párom se papucs de nekem is fel tünne ha 50-100ezer Ft hiányozna,
2015. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy a közös jövőtökre teszel most félre pénzt egy ideig egy külön számlára.
2015. ápr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válalj plussz munkát
2015. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Százezerért akarsz gyűrűt venni?

Kiveszel 30 ezret, aztán megmondod, hogy ezt most eliszod, elqrvázod.

Kicsit mérges lesz, de majd elmúlik, ha rájön, hogy nem is arra kellett.

Te pedig bebizonyíthatod, hogy nem vagy (akkora) papucs.

2015. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
két arany karikagyűrűt akarok venni, nem vagyok papucs. Együtt élünk az anyagiak nyílt lapok mindkettőnk részéről. Nem vagyok sumákolós fajta, van gerincem ezek szerint ezzel sajnos nincs így mindenki. Ketten dolgozunk, ketten keresünk kettőnknek. Ettől még nem vagyok papucs. Az a pénz ami a közösben van ugyan úgy az övé is.
2015. ápr. 18. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legalacsonyabb osszegrol szolo fizupapir bemutatasa reven, az abbol az osszegtol pluszban kapott penz felretetelebol. Bar ezt az elejen kellett volna. Ha kozos szamlatok van meg vegkepp mindegy.


Nem hinnem, h lennek teljes osszegu kozos penzen barkivel is. Felmert havi koltsegekre valo, egyeni fizeteshez aranyositott kozos kasszan esetleg.

2015. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy eddig. Közös számlánk van, de nem számoltatjuk el a másikat, hogy most mikor mire költjük el azt a pénzt, amit levettünk róla. Nem szoktunk egymásnak számlákat mutagatni, meg ilyesmik. Nem is szólunk bele. Nekem aztán ugyanmindegy, hogy smink cuccokra vagy ruhákra költi a pénzt a párom, vagy reggelit vesz magának, esetleg fodrászra költi, amíg nincsenek anyagi gondjaink. Ő se szól bele, hogy én miért vettem ezt vagy azt és nem számoltat el minden egyes forinttal. Ha félre akarnék tenni a gyűrűre, akkor kevesebbet költenék élvezeti cikkekre, pár hónap alatt össze is gyűlne az összeg.
2015. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!