Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy szétszakadtak, mert nem mondhatjátok el mit éreztek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem megőrülök. Foglalt embert szeretek és nem tudom kiverni a fejemből. Mit csináljak?

2016. máj. 26. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen, épp ezért elmondtam neki.
2016. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mond el
2016. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így érzek, igen. Van egy férfi, aki teljesen megőrjít, iszonyatosan vonzódom hozzá, de nem mondhatok neki semmit, még csak ki se mutathatom, mert hallgatója vagyok az egyetemen. Szóval igen, nagyon nehezen bírom, kikészít az érzés, és lassan "szétrobbanok" miatta. Rendesen fájdalmat érzek emiatt.
2016. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el neki. Foglalt,nem akarok semmibe belerondítani, de már nagyon nem bírom
2016. máj. 26. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

3-as!

Ez még szerintem nem kizáró ok. :) Vagy tudod, hogy kapcsolatban van valakivel/felesége van? Ha nem tervezel hosszabb távon az egyetemen maradni - gondolok itt MA-képzésre, vagy később doktorira - szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Ha meg hasra esel, max nem mész be többet az előadásaira, és személyes okokból kifolyólag igényled, hogy másvalakinél vizsgázhass az adott tárgyból.


Kérdező!

Ha nem vagytok összekötve egy helyen - pl munkahely, ilyesmik -, szerintem elmondhatod neki, mit érzel. Ha jól működő kapcsolatban van, ez akkor sem fog változni, ha tovább marcangolod magad rajta, és ha az illető van elég korrekt, udvariasan fog elutasítani. Ellenkező esetben pedig bármi bejöhet... :)

2016. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, köszönöm szépen a tanácsod, kedves Tőled! :) Nem tudom, hogy van-e párja, de nagy köztünk a korkülönbség, ráadásul PhD-t is tervezek, szóval jó sokáig ott maradok, ha minden összejön. Mondjuk nem az ő területe érdekel kifejezetten, szóval doktorin már valószínűleg nem tanítana, de hát akkor is... :(
2016. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
( 6-os, azért még bármi előfordulhat. :) A nagy korkülönbség meg, hajjaj, az legyen a legnagyobb gond. :) )
2016. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7, nagyon köszönöm, tényleg nagyon rendes vagy! Szerintem reménytelen a dolog, de bárcsak igazad lenne. :)


Kérdező, elnézést, hogy így felém terelődött a téma! Amúgy mennyire van komoly kapcsolatban ez a férfi? És ti milyen viszonyban vagytok egyébként egymással?

2016. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Én is szenvedek. De ettől se neked, se nekem nem lesz jobb. N
2016. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!