Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehtném túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehtném túl magam az első szakításon? 12 éves vagyok és mozt mondhatjátok hogy fúúj ribanc, meg hogy 12 évesen még tanuljak, ne pasizzak de ez más!

Figyelt kérdés
a fiú 14 éves, már több mint egy éve együtt voltunk de tegnap bejelentette hogy el kell mennie, amerikában fog élni örökre...távkapcsolatot nem akartunk mert úgy gondoljuk attól még csak jobban fájna. egész nap sírok, tegnap is 7kor átjött a fiú és még 9-kor is az ölében sírtam, 10-11 körül elaludtam de éjféltől már végig pityeregtem és úgy érzem soha nem fogok már nvetni....furcsa ilyet látni egy 12 évestől hiszen a többség azt mondja ilyen korban nincs igaz szerelem, de ők tévednek, igenis van! ma fogok utoljára az ölében aludni :'(. és ami a lgfurcsább hogy nem is akarom őt elfelejteni de mégis muszáj lesz, segítenétek öteleteket adni? hiszen ti mégis csak tapasztaltabbak vagytok....
2012. márc. 4. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekszerelem. Idővel szelídül. Ne fogd fel tragikusan.


Azért remélem, nem feküdtetek le!!!!!!!!

2012. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
gyerekszerelem de attól még nagyon erős és hihetetlenül fáj!! nem, nem vagyok ribanc, nem feküdtem le vele
2012. márc. 4. 11:41
 3/22 Dávidmester13 ***** válasza:
50%
Szerintem el fogod tudni felejteni :D fel a fejjel a pasik jönnek-mennek és még fiatal vagy lesz még talán 1000-szer jobb pasid is ! és az sem kizárt hogy még fogtok találkozni soha ne mondd az hogy soha ! :D
2012. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
1-2 hónap és találsz mást. És ez még így fog menni egy darabig...
2012. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

hidd el nekem majd 20 évesen rájössz miért mondtuk hogy ez nem igazi szerelem...persze most azt hiszed ez nagyon nagy szerelem meg belehalsz....de majd meglátod hogy nem...

persze nehéz,de keress valami hobbit ami leköt,majd elfelejted...barátnőzz

én is azt hittem 14 évesen egy szintén hasonló testiség nélküli kapcsolatnál,hogy belehalok meg hű mekkora szerelem..aztán ma már csak nevetek milyen komolyan vettem...tereld el a figyelmed és túl leszel ezen

2012. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de én nem akarok mást :( de azért köszönöm a bíztatást
2012. márc. 4. 11:48
 7/22 A kérdező kommentje:
komolyan kérlek titeket, ne küldjetek olyan válaszokat hogy ez nem igaz szerelem mert ezen felhúzom magam nagyon!
2012. márc. 4. 11:50
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

pedig hihetnél az idősebbeknek... majd 10 év múlva már te is máshogy fogod látni. és nem fogysz belehalni, nem fogsz elfelejteni nevetni, egy ideig szenvedsz, de ha tényleg megpróbálod magad túltenni magad rajta, tehát lefoglalod magad, meg nem eszed magad folyamatosan ezen, akkor el fog múlni pár hónap alatt. ez hosszú időnek tűnik, meg nem is hiszed el, de így lesz, tapasztalat.


azért látszik még a gyerekesség a beszédedben is, mert azt írod, ribancság lefeküdni valakivel. ilyen korban sem ribancság, csak felelőtlenség és éretlenség. de jó, hogy nem tettétek meg. szóval ezek miatt mondjuk, meg a korod miatt is, hogy ez nem olyan szerelem. nagyon cuki, meg erős, meg minden, de majd egyszer megtapasztalod, milyen a valódi.

2012. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
mi pl 10 évvel idősebbek vagyunk, csak tudjuk miről beszélünk?! jó akkor nem akarod elfelejteni, akkor majd telik az idő, és jobb lesz. ennyi.erre ennyit lehet mondani. fájni fog, de ez az élet része. ne halj bele.
2012. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy lefeküdni valakivel ribancság, csak úgy gondolom ebben a korban nem helyes, nem mondtam hogy belehalok,csak nagyon szomorú vagyok.
2012. márc. 4. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!