Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy személyes találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy személyes találkozás nélküli chates kapcsolat elején ha a férfi azt mondja, hogy kötődik hozzám akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Két hete chatelünk és csak chetszexnek indult. Nem lakunk nagyon messze egymástól, a személyes találkozáson gondolkodunk.
2016. máj. 26. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privát válaszokat és felkéréseket, de most nem akarok chatelni senkivel.

Nekem most jó azzal akivel most chatelek.

2016. máj. 26. 21:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha mik vannak privát megkeresések? Az agyam eldobom ennyi retardált van itt?


A választ meg csak az adott férfi tudja.

De ha engem kérdezel akkor sexre számít a srác. Szexcsetből kiindulva én is arra számítanék.

Igaz utána lehet több is belőle, nyilván szépeket mond amivel elnyeri a tettszésed hogy lekerüljön a bugyi.

Nem kell túl komplikálni amúgy, találkoztok, tettszik aztán döntesz mi legyen a továbbiakban. Óvszert vigyél:)

2016. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahhh, személyesen dugna már egy jót, hát mit akarhatna!


Azt mondják, amit hallani akarunk...:D Ennyi!

A punciért még a csillagokat is lehazudják az égről.

2016. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megbeszèltük az elejèn, hogy csak szexet akarunk testileg is mivel fèrjnèl vagyok. Állandóan azzal nyaggat, hogy chatelek-e mással ès a férjemmel se feküdjek le. Sokat veszekszünk ez miatt. Tegnap este meg kinyögte, kötödik hozzám ès komolyabb kapcsolatot aka. Szexre talál bárkit, mert már kièlte magát. Hozzá kell tenni a sztorihoz ő fiatalabb nálam 13 èvvel.
2016. máj. 27. 16:56
 5/7 Titusztitusz ***** válasza:
Valszeg arra, hogy tényleg kötődik hozzád...De azért ez sem száz százalékos dolog...Megeshet az is, hogy csak szexpartnernek kellesz neki valójában, és így próbál elszédíteni...ÍRJÁL MÉG SOKAT, nagyon sokat az illetővel, hogy ki tudd deríteni azt valahogy, hogy tényleg kötődik-e hozzád, vagy csak bolondít...
2016. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elszèditeni nem tud mivel èn is belementem, hogy csak szex lesz semmi több.
2016. máj. 27. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. máj. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!