Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert szeretnek ennyire belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretnek ennyire belem a nok?

Figyelt kérdés
Szeretnem megkerdezni, hogy 175cm es 65kg-os letemre, szoval nem vagyok egy balvany, de megis ha megismerkedem egy novel, 1-2 honap utan belemszeretnek, es betegesen feltekenykednek... Nem tartom magam jokepunek, sem gazdagnak, sokkal inkabb atlag embernek. 28 eves koru letemre, mar egy jo par nonek "keseritettem" meg az eletet, akaratomon kivul, 20-45 eves korig. Ha elkezdenek feltekenykedni, nem birom elviselni, es ez par honap utan tortenik... A vege mindig az lesz , hogy osszeveszunk, es soha tobbe nem tartjuk a kapcsocsolatot. Szeretnem megtudni, hogy bennem van-e a hiba, vagy csak ezt szanta nekem az elet. Lassan 30 eves leszek, szeretnek mar komoly kapcsolatot (eddig 1 ev volt a legtobb) es csaladod alapitani a jovoben. Az teny hogy nagyon kedves vagyok a nokkel, de erre is oda szoktam figyelni, hogy ne vigyem tulzasba. Koszonom a valszokat.

2016. máj. 26. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ismétlődő probléma akkor benned van a hiba nagy valószínűséggel.
2016. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda irni, hogy indokot nem adok arra, hogy feltekenyek legyenek, teljesen oszinte vagyok, es be is bizonyitom... Probalom ezt a feltekenyseget nyugodtan kezelni, de nagyon nem sikerul. Eleg szomoru vagyok.
2016. máj. 26. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van egy bizonyos karizmád, ami mögé nehezen tudnak nézni a nők. Egyikük sem ismert meg igazán, csak a rajongás volt meg bennük, az igazi szeretet, szerelem nem.

Ismerek egy hasonló kaliberű srácot, bár őt ez nem igazán zavarja, voltak hosszabb kapcsolatai, jelenleg 3 éve van együtt élettársával.

A kulcs ott lehet, hogy ha egy lány valóban megtetszik, nyílj meg neki, és csak akkor vágj bele egy kapcsolatba, ha úgy érzed, valóban ismer és megbízik benned.

Az illető, akit említettem a legjobb barátnőjével van együtt, akivel több, mint 10 éve ismerték egymást, így nem igazán volt zsákbamacska.

2016. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De tuti benned van a hiba csak te nem látod hogy mi az. Ezek alapján meg én se tudok segíteni hiába van női agyam.
2016. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 azt mondjak szerelmesek lesznek, belem , es ezert feltekenyek... nem tudom, de en nagyon oszinte vagyok veluk, ezt is megosztom, hogy a kapcsolataimban mindig feltekenyseg alakul ki
2016. máj. 26. 22:49
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 munkambol adodoan rengeted a szabad idom, es ezert barmikor tudok talalkozni veluk, ha ok ugy akarjak, ezert szinte minden nap egyutt vagyunk mar az elejetol fogja, viszont nem en kezdemenyezem a mindennapos talalkozasokat.. erre gondolok ez lehet a hiba
2016. máj. 26. 22:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez nem szerelem, hanem rajongás. Ha valóban megismernének, meg tudnának bízni benned, ha olyan vagy, amilyennek a leírás alapján tűnsz. Ezek a nők nem szerelmesek beléd, hanem bálványoznak és birtokolni akarnak. Egyszerűen elvakulnak és kifordulnak magukból.

Mint említettem, ismerek egy hasonló kaliberű srácot. Együtt is voltunk, de hasonlóan reagáltam. Kifordultam magamból. Azóta haverok lettünk, jobban megismertem. Ő is engem, és azt hiszem nagyon bánja, hogy úgy alakultak a dolgaink, ahogy. De ő is megtalálta a hozzá illőt, és én is. Akivel teljesen más a kapcsolat: meghitt, teljes az összhang.

Szóval te is megtalálhatod azt, aki tényleg szeret, de jobb emberismeretre van szükséged és az sem hátrány, ha a párod is ilyen, kissé racionálisabb.

2016. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

En is eredendoen feltekeny vagyok. De igyekszem legyurni. Sokat torodok a kuldommel is illetve sokat olvasok a testbeszedrol, h kerdes nelkul tudjam, h bizhatok-e az illetoben. Szepen mukodik.

Igy azt tudom tanacsolni, h olvassanak a feltekenykedo nok ilyen konyveket. Amugy meg a magyaroknal megfigyeltem, h a feltekenyseg a tobbsegre jellemzo, csak valaki titkolja.

N

2016. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!