Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem akar találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar találkozni már 4-5 napja. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! A barátom nem akar találkozni velem... Mindig van kifogása, vagy az hogy tanulnia kell vagy az hogy nem ér rá ... megy ilyenek.. Egy hete hogy lassan találkoztunk...nem értem mert állítólag szeret.... de így hogy ha nem akar találkozni? és hogy kifogásokat talál állandóan? Ez normális?? Mert szerintem nem...Plusz hozzáteszem hogy nem tenné meg azt hogy este jöjjön el hozzám ilyen 10 óra körül... Lehet szakítanom kellene vele? Nem tudom, kérlek titeket adjatok tanácsokat! Köszönöm előre is!!!!!!

2016. máj. 28. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
*meg
2016. máj. 28. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
Egy hét az nem a világ vége. De mondjuk ha beszélgetni sem akar veled, akkor lehet valami baja van. :/
2016. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudod időnként az embereknek van magányigényük
2016. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
19
2016. máj. 28. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg tanulnia kell,egy hét nem a világ,ne akadj ki szerintem ennyi miatt.

Ne szakíts.

2016. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván a másik csajára is kell időt szakítania.
2016. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg dolga van.
2016. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, lehet tényleg csak elfoglalt, tanulni akar, stb.. de amikor velem ez a szitu volt akkor a barátom másik lánnyal is találkozgatott. Várd ki, ne keresd, annyit mondanék hogy nem akarlak zavarni, majd ha ráérsz keresel.. ennyi.. aztán ha nem keres akkor másik nő van a képben, ha egy idő után keres akkor meg lehet tényleg nem ért rá. Idővel minden kiderül.
2016. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!