Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a pasim? Szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a pasim? Szerintem "háziasszonyt" akar belőlem csinálni?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött hogy nem olyan rég összeköltöztünk (fél éve egyébként nagyon szeretjük egymást) amit tudni kell rólunk ő egy átlag normál családból származik mi pedig elég tehetősek voltunk mindig is tehát jó móduak.. ezzel nem is lenne baj de a dolog a következő elvárná tőlem hogy mosogassak takarítsam a lakást egész nap mossam a ruháit tehát minden ami egy háziasszony feladata plusszba még hogy én főzzek neki :O nem is tudok főzni kezdjük ott még lehet ételmérgezést is kapnánk a másik hogy nem hogy beiratkoznék valami főzős iskolába mert úgyis "annyi szabadidőm" van szerinte hát igen de azért én a szabadidőmben sok mindent csinálok sok barátnőm van kozmetikustól kezdve fodrász fürdő stb...de ez nem is tartozik ide én felvetettem az ötletet hogy akkor vegyünk fel egy bejárónőt aki szépen ellátja az otthoni dolgokat de erről ő hallani se akar mert hogy az milyen már..hát nem tudom milyen mert nekünk otthon mindig is bejárónőnk volt és eddig is tudtunk étteremből rendelni akkor ezután miért ne? Mellesleg azért megnézném mennyire kívánna ha hazajönne én meg otthonkába zsíros hajjal smink nélkül tök igénytelenül várnám..

szó mi szó én nem értem a hozzáállását jó elhiszem hogy náluk nem volt ez szokás (meg is lehet nézni az anyját 20 évvel öregebbnek néz ki a koránál szerencsétlen nő) de ha megtehetjük mert elég jól élünk akkor könyörgöm miért ne? És miért én szenvedjek?!

Bocsánat ha kissé hosszúr sikeredet csak már nagyon kibuktam ma a barátnőim is el vannak halva tőle egyébként


én 24 éves vagyok ő pedig 31



2014. aug. 22. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
tanulj meg főzni, mosogatni, teregetni meg az egyéb dolgokat, amelyekről viszolyogva tettél említést. anyuci-apuci nem fog örökké pénzelni. Miért, az embered dolgozik, te meg otthon vakarod a seggedet ? Szerinted ez jogos? :D
2014. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Végigolvasva ez a kérdés egyre jobban provokálónak látszik.

Nem akarom ezt igazán elhinni.

Mert ha igaz akkor , az ebben a kérdésben szereplő lány egy nagyon elkényeztetett ember aki még nagyon sötét is mellé.


Ugye ez provokáció?? Ugye az?

2014. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Kamu
2014. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

már ne is haragudjatok de ezen mi provokáció kit provokáltam? és te meg mi alapján ítélsz el engem ismeretlenül és titulálsz engem sötétnek azért kicsit nézz már magadba mielőtt ismeretlen embereket sértegetsz..


"kamu" köszönöm a hasznos és felettébb értelmes hozzászólásodat..

2014. aug. 22. 20:27
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

" "annyi szabadidőm" van szerinte hát igen de azért én a szabadidőmben sok mindent csinálok sok barátnőm van kozmetikustól kezdve fodrász fürdő stb..." hát persze :)


Remélem Denis Kenzonak igaza van és ez csak provokáció különben nagyon hülye a kérdező.

2014. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen alap dolgokat var el toled a parod..
2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
elhisszük nyugi :)
2014. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Velem jó életed lenne, nem akarnék belőled háziasszonyt csinálni. Csak esténként hatalmasakat szexelnénk, napközben pedig értelmes emberek közé mennék.
2014. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamu:)
2014. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

nem csak ezt csinálom egész nap..hirtelen ez jutott az eszembe szaladgálok bankos papirokat intézek számlákat fizetem be otthon is vagyok néha(anyukáméknál) és én vezetem itthon a kiadásokat is excelben de ez nem is ide tartozik azért nem is tértem ki rá nagyon


Lehet hogy valakinek ezek "alap" dolgok de nekem nem és nálunk ezt egyébként se várta el senki még apukám se az anyukámtól meg azért anglisztika diplomával nem akarok otthon lakástakarítással gürizni ami szerintem érthető

de nem tudom miért vagytok ilyen rosszindulatúak

Utolsó köszönöm szépen az ajánlatot de szeretem a páromat és szerelmes vagyok belé

2014. aug. 22. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!