Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le lehet egy életet élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet egy életet élni agressziv, veszekedős, nehéz természetű nővel? Van már 2 gyerek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
kizárt
2016. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, csak szenvedni fog mint a kutya. Döntse el mindenki mi a jó neki.
2016. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mivel 1 életünk van,jól kell élni bármennyi gyerek én lépnék.
2016. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2016. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen nőt, két évig a legjobb barátnőm volt. Legalábbis azt hittem, de aztán rájöttem hogy nem bírja elviselni ezt a természetet a lelkem, folyton sírtam miatta, úgy kezelt mint a kutyájàt, folyton bántott. Aztàn megismertem a jelenlegi legjobb barátnőmet,akivel 3-4 éve vagyunk legjobb barátnők,olyan mintha a testvérem lenne. Ennyi idő alatt EGYSZER SEM kiabált velem, mindig szeretett és tisztelt, segített ha baj volt,velem nevetett ha boldog voltam. Lehet hogy azt fogjátok hinni hogy viccelek, de nem emlékszem olyanra hogy veszekedtünk volna. Maximum apró félreértések és ennyi,pedig évek óta majdnem minden nap beszélünk és hetent egyszer legalább találkozunk. Egy igazi ajándék ő nekem,ő a kis őrangyalom,n agyon szeretem.

Bocsánat,ez már nem ide tartozik, ráadásul nem teljesen ugyanaz egy pàrkapcsolat mint egy barátság. Nekem ez a barátság 100x fontosabb mint bármilyen erős,rózsaszínfelhős párkapcsolat. Őt sosem fogom elveszíteni.

Na visszazakanyarodva az eredeti têmához...én nő vagyok,ràadàsul érzékeny típus, tehát ez nekem abszolút nem volt egy jó êlmény egy ilyen személyiségű lánnyal a szorosabb kapcsolat. Igazából szerintem ez senkinek sem az, főleg hogyha a gyermekeitekkel is így viselkedik, az ő lelküknek igazán rosszat tehet ezzel, ha folyton kiabál velük ok nélkül. Most gonosz leszek, de szerintem egy ilyen természetű nőnek nem való gyerek.

Te elvileg őt választottad,ha gyerekeitek is vannak,nyilván neked ez így elviselhető,és hosszú távra tervezel vele, viszont a gyerekeknek nem volt választása. Én nem bírnám az êletemet egy ilyen természetű emberrel leélni.

20\N

2016. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Churchillhez így szólt egyszer egy feminista:

- Ha maga volna a férjem, én mérget tennék az italába!!

Mire Churchill:

- Ha maga volna a feleségem, meg is innám...

2016. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!