Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak lelkivilágára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak lelkivilágára lennék kíváncsi. Ötletek? -lányok előnyben. Részletek lent. Trollok kíméljenek.

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe régóta szerelmes vagyok,de sajnos nem igazán foglalkozott velem...Előben is elutasított már meg igazából interneten is...:D Még verset is írtam neki....


Nem akartam feladni és észreszoktam venni hogy néha bámul rám csak úgy és amikor nem vagyok ott szokott rólam beszélni..Nem is nagyon nézz rám amikor ránézek másfelé fordul,érdekes...Azt hozzátenném van neki barátja..

Már azt is halottam másoktól,hogy nem merni velem egy szobában maradni kettesben...

Most ez micsoda?

Csak a barátja miatt van vagy tényleg valamiféle psziopatának hisz?



2016. máj. 31. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy ezzel hárítja a beszélgetést és a közeledésedet, mert van barátja.

Egy verstől még nem leszel pszichopata!

2016. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak kellemetlenül érzi magát, hogy nyomulsz és verset írsz és nem fogod fel, hogy nem vagy nála befutó. Nem tud és nem is akar azzal a ténnyel mit kezdnei, hogy pl. egy szobában kelljen lennie veled, borzasztó frusztráló ám annak a közelébn lenni, aki fut utánad és nem érti meg, hogy ez a busz nem fog felvenni...
2016. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem amit mondotok,de akkor meg nem értem minek bámul illetve beszél rólam tökre nincs értelme...Maga sem tudja mit akar az a tény meg,hogy még elsem próbálta magyarázni mi a helyzet...Nem is érdemelne meg maradjon csak a semmire kellő barátjával...
2016. jún. 1. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
A sértett férfi önérzet :DDDD Ne haragudj, de ez szánalmas hozzáállás egyrészt, másrészt meg mi közöd hozzá, kiről beszél? Még ha rólad is van szó, arról beszélget másokkal, akivel akar. Gondolkodj el azon, hogy talán nem a világban van a hiba...
2016. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ezen az oldalon hogy ha valakinek problémája van a női nemmel vagy igazából ez csak egy része az összképnek ha bármiféle olyan nézete van ami eltér az átlagostól az már nyilván hibbant....De miért támadsz az emberre amikor ez csak egy kérdés....
2016. jún. 1. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért támadod azt a nőt szavakkal a háta mögött, mikor csak nem érdeklődik irántad?
2016. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretek veszteni ennyi az egész...De látom nem jönnek normális válaszok....


Azért remélem egyszer ő is elolvassa ezt bár nem sok rá az esély rögtön tudni fogja hogy róla van szó...

2016. jún. 1. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
:S Ez nem "vesztés", ő nem egy trófea, amit megszerezhetsz... Tényleg ne csodáld, hogy nem kellesz neki... Az igazság meg nyilván fáj és rögtön nem "normálsi" válasznak hiszed. Sajnállak.
2016. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De a tanúlságot leszűrtem az esetből egyik nőt sem érdemes szeretni nem érdemlik meg,mert úgy se téged választ...De most fordulni fog a kocka minden nőt jól...... és aztán ott hagyom a francba...Ha a nőknek ez kell én csak megadom ami kell :D
2016. jún. 2. 10:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Remek, most hogy ilyen messzemenő következtetést szűrtél le egyetlen esetből, ahol a lány, akire hajtasz ráadásul kapcsolatban van, előtted áll egy sikeres élet! Mindent bele!


(Nem értem, itt pattogsz, hogy minden nő szemét, miközben azt várod, hogy elhagyja a barátját miattad. De hozzád meg legyen ám majd hűséges, mert ha nem, akkor k***a.)

2016. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!