Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerre két nőbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két nőbe vagyok szerelmes és egyik sem a feleségem, valami értelmes javaslat? Erkölcscsőszök, ködobálók kíméljenek!

Figyelt kérdés
Az egyikkel sem volt semmi, csak afféle flört-szerű összenézés, de lehet, hogy azt is benéztem. Most meg ráadásul hótt depressziós is vagyok, és a maradék életkedvem is elvette ez a kettős kudarc.

2015. okt. 23. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
majd ha levarrtad mind a kettőt,aktualitást nyer a kérdés,macskajancsi.
2015. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 _Harry Potter_ ***** válasza:
100%

Erkölcscsősz stílus és dobálózás helyett is megmondom neked a frankót:


Fogalmad sincs róla, hogy mi a szerelem. Ha szerelmes vagy valakibe, akkor >>csak<< ő kell, és más nem. Két nőbe nem lehet szerelmesnek lenni, mert akkor már ott van még valaki, az meg darabokra zúzza ezt a törvényszerűséget. Neked mindössze erős érzelmi kötődéseid vannak, mint a kiskamaszoknak.


Ha értelmes ember vagy, akkor megérted, és belátod, hogy értelmetlen amit megfogalmaztál.

2015. okt. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1.válj el!

2.hívd el v. hívd fel azt amelyik fontosabb!26/N

2015. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az egyik egy teljesen mással foglalkozó kollégám (aki zárt klikkben mozog), a másik pedig kétgyermekes anya. Kötve hiszem, hogy borítaná a bilit.
2015. okt. 23. 01:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajna, keresni kell egy harmadikat, persze, ha az asszony is rábólint :D (N)
2015. okt. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az asszonnyal nincs szex, vagy mi van veled?

Te nem lenne jobb, ha most csak szimplán elválnál? vagy ami még jobb, rendeznéd otthon a soraidat, kicsit többet törődnél a feleségeddel, hogy lobogjon újra a tűz? Egyértelmű, hogy nem vagy szerelemes senkibe. K.rni akarsz. Otthon gondolom nem jó a szex...

Hagyd békén a két gyerekes anyát! Mindenképpen!

2015. okt. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, melyikük viszonozza!
2015. okt. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Hogy lehet valaki szerelmes olyasvalakibe, akivel nem volt köztük semmi, csak összenézés? Én ezt nem értem.
2015. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha csak flörtszerű összenézés volt köztetek, mitől lettél már szerelmes is?

2. Annak tudatában, hogy feleséged van...most mégis miféle javaslatot vársz? Főleg úgy,hogy gyakorlatilag olyan válaszokkal kíméljenek, amik arról szólnának, hogy szeress ki a 2 nőcskéből és inkább a feleségeddel foglalkozz?

2015. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, van-e gyereked, mert ha igen, akkor próbáld megmenteni a házasságod. Minden házasságban jönnek-mennek a flörtök, fellobbanások, szerelmek, csak tudni kell őket kezelni. Ha őszinte a kapcsolatod a feleségeddel, beszéljetek erről, ő sem várhatja, hogy egy teljes életen át ugyanúgy kívánja valaki a másik testét, lelkét, intellektusát. Neked kell fejben helyretenni mindhárom nőt. Ha nem akarsz a feleségeddel lenni már, akkor viszont azt javaslom, ne húzd az ő idejét, hátha van még esélye boldog életre, mással.
2015. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!