Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most féltékeny volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most féltékeny volt vagy sem?

Figyelt kérdés
El akartunk menni moziba a barátnőmmel és a párjával és ott volt az egyik haverja is. Barátom kérdezgetett, hogy mit néztünk? Kikkel voltam? Elmondtam, hogy nagyon hiányzott és rossz volt nézni ahogy ők csókolóznak. Erre azt mondta, csókold meg a barátját. Elmondtam neki, hogy ne legyen féltékeny, de azt mondta nem az, letagadta. Most akkor mi van?

2016. jún. 1. 08:41
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Most az van, hogy ti probléma nélkül is tudtok problémázva!

A jó hírem az, hogy a ti életetek egy percig sem lesz unalmas egymás mellett!

2016. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.:D
2016. jún. 1. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek mondani ilyet??? Úristen... csinálja feleslegesen a feszültséget!


Én a helyedben most nem keresném 2-3napig. Gondolkozzon már el azért,hogy normális-e...Ennyire bízik meg benned? Meg beszól és megbánt olyasvalamivel amit el sem követtem?


Ez a csávó egy mártír. Később is ilyen lesz.

2016. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem értettem mi a baja. Utána azt mondta jaj csak viccelek.
2016. jún. 1. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!