Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak van egy női barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak van egy női barátja, aki eléggé féltékeny Rám. Én próbáltam vele is összebarátkozni, de nem úgy, hogy az én barátom is örüljön neki. Ráadásul ki akarja sajátítani magának a barátomat. Végül megszakítottam vele a kapcsolatot. Jól tettem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól tetted,csak a barátod nehogy veszekedni kezdjen Veled.

2016. máj. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DDenisa válasza:

Abszolút jól tetted. Gondolom ti párkapcsolatban vagytok, ha jól értem?

Ő csak egy barát, és még ő féltékeny?? Nem is értem.

2016. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1.Válaszoló(így kell neveznem, mivel nem tudom a keresztnevedet)! A barátom tudomásul vette, hogy az ő női barátjával(aki szintén kolléganőm volt), nem tudtam összebarátkozni. Én is azt hittem, hogy sikerül, de aztán olyan körülmények jöttek, ami miatt az ellenkezőjét kellett tennem. Egyébként pont ezek miatt a feszültségek miatt a barátom csökkentette a női barátja felé az érzelmi kötődést(mert eddig nagyon jó barátok voltak).
2016. máj. 10. 13:51
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves DDenisa!

Igen, jól értetted, mi fél éve párkapcsolatban vagyunk(tavaly november 20-a óta). Sajnos, már előtte is voltak konfliktusok és feszültségek. Én se értettem a kolléganőm reakcióját, de most már nem érdekel.

2016. máj. 10. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
DDenisának: a kolléganőm társfüggő, ráadásul egyedül él, nincs családja, és fél, hogy elveszíti a barátját(még egyszer mondom: ők csak barátilag barátok!!!). Ráadásul azt is bevallotta, hogy "szerelmes" belé(55 éves nőről van szó!!!), de állítása szerint "ez csak anyai szeretet".
2016. máj. 10. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint az 1.válaszoló vagyok.

Ha ez így alakult Neked,akkor ne törődj vele,ha a barátod ezt elfogadta,hogy így döntöttél.

2016. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. máj. 11. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!