Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Egy srác azt mondja a barátnőjének egy beszélgetéskor, hogy ő nem féltékeny, sosem volt az.

Figyelt kérdés
Nem látja értelmét. S a lány ne is várja tőle.

2016. jún. 3. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem voltam sosem az a féltékenykedő típus.

Akit lehet, azt viszik vagy megy magától is...

2016. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy férfi.
2016. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért jól esett volna,ha néha éreztem volna egy kis féltékenységet a párom részéről,legalább a kapcsolat elején. Az azért azt az érzést keltette volna bennem,hogy nem akar elveszíteni,fontos vagyok neki. Nyilván nem látványos féltékenységi megnyilvánulásokra gondolok,max apróbb gesztusokra,mikor pl.megbámult egy másik férfi,mikor ő is ott volt. Ő is ugyanezt kijelentette,hogy ő nem féltékeny,mert ha menni akarok,úgy is megyek,ha maradni akarok,maradok. Én úgy érzem azóta is,hogy sosem volt valójában szerelmes belém. Még együtt vagyunk,de már teljesen kiölte belőlem a lángolást irányába. Pedig én nagyon oda voltam érte az elején. Langyos víz típus,nyugodt temperamentum,és még csak nem is szerelmes (belém). Szar érzés,hogy mellette sosem érezhetem magam igazi nőnek. Szóval hogy ne kalandozzak el,szerintem az ember viselkedésének természetes része,ha szeret valakit úgy igazán,minimális mértékben azért a "sajátjának akarja tudni",de ezt nem olyan nagyon extrém mértékben értem.
2016. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 3 as is ír egy végletet. De nem egy aranyköpés. Én speciel hasonlót jelentenék ki amit te is leírtál kérdező. De ahogy észreveszem ezen a nők kiakadnak(általában), és milyen fura a férfiak meg természetesnek veszik. Ebből is látszik hogy míg a nők érzelmi típusok a férfiak racionálisabbak. Nem is értem néha hogy jön ki a kettő fél egymással :D, talán azért, hogy mindkét fél tanuljon a másiktól valamit.
2016. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy a párom nem féltékeny, minden ok nélkül ne is legyen. Azért nem értem, miért kéne annak lennie, ha pl megnéz egy férfi xd Szoktam srácokkal beszélgetni, de nincs mögöttük semmi.
2016. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmagyarázni miért,nekem ez egyfajta bók lenne. Lehet az önértékelési zavar beszél belőlem,de nekem imponálna,ha úfy érezném,az övé vagyok,és erre büszke. Nem tudom...
2016. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

4-es,ezen már én is sokat gondolkodtam,ha ennyire ellentétes a két nem,mit akarnak egymástól. Ahogy az idézet is mondja: Férfi és nő ... hogyan is érthetné meg egymást. Hiszen mindkettő mást akar. A férfi: a nőt. A nő: a férfit."

És ennyi az egész. Az ellentétek vonzzák,kie(l)gészítik egymást. Jin és jang. Együtt érik el a teljességet. Masrészről meg a fajfenntartás ösztöne,ugyebár:-)

2016. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 as vagyok. Jó mondás. Van is alapja! Én sem azért írtam, amit írtam mert az rossz lenne. Sőt, tanulni is kell egymástót!

De ha nézünk egy olyan példát, amit írsz 7-es, hogy én feltétel nélkül szeretem a párom, megbízok benne, hisz én is azt vallom aki akar az úgyis menni fog, de ez nem egyenértékű azzal, hogy nem törődök vele és leszarom, hisz akkor egyértelmű a szeretet hiánya, hanem épphogy csak nem fejezem ki a féltékenykedésemet, de ezt a másik fél rosszul veszi, igényli a figyelmet, igényli azt, hogy a másik tulajdonának érezze magát. Hát szerintem aki ilyen, annak van egy kis önértékelési zavara, hogy ő már a "pasijának" se kell. Szóval ha nekem normális az értékrendem (szerintem) akkor valamilyen szinten elvárom hogy a partnerem értékrendje is normális legyen. Teszem azt ne legyen a béka segge alatt az egója.

2016. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyis 4*es vagyok. Elnéztem
2016. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig lehet azonnal tudni sajnos kinek milyen az önértékelése,sokan nem is merik kimutatni már egy friss kapcsolat elején. Meg mi számít megfelelő önértékelésnek? Egyénfüggő teljesen,én lehet azt mondom valakire,hogy ugyan nincs elszállva magától,de rendben van az önértékelése,addig más ugyanarról a személyről lehet úgy vélekedik,hogy önbizalomhiányos. Ugyanígy a másik oldala is a dolognak. Én valakit beképzeltnek,egoistának tartok,más ugyanazt a személyt szimplán magabiztosnak,határozottnak. Ez is relatív. Neked a pozitív önértékelés azt jelenti,hogy a párod nem várja el tőled,hogy kimutasd felé,ti összetartoztok. Elfogadom. Nekem ez fontos a páromtól,pedig az én szemléletem szerint átlagos az önértékelésem,bizonyos területeken jónak érzem magam,míg más területeken az àtlagnál gyengébbnek. Az,hogy a párom érezteti velem,hogy nem mindegy neki,hogy vagyok-e neki vagy sem,számomra egy jóleső gesztus,függetlenül az önértékelésemtől.
2016. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!