Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 28 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 28 éves srác vagyok. Hat évvel ezelőtt megismertem egy lányt, barátságnak indult ő többet szeretett volna, de nem mertem lépni felé pedig én is odáig voltam érte. ő azóta összejött mással három éve vannak együtt

Figyelt kérdés
két éve össze gabalyodtunk rendesen, ha a párja nem volt otthon akkor találkozgattunk, azt mondja szeret és kellek neki de mégsem képes elhagyni időt kér hogy lépni tudjon. Most azt kérte ne találkozzunk és ne beszéljünk addig mert neki könnyebb így. engem lelkileg totál kicsinál ez a helyzet, a tudat hogy ők együtt vannak mert igazán szeretem. Mit tegyek?
2016. máj. 31. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
huha, ez igazi lovestory..szerintem tolts idot magaddal, hogy te is tisztan lass. Kerdesem, ha szaba lenne, akkor is kellene?
2016. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gabalyodás történt
2016. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze hogy kellene! Az élet legszebb része mikor megosztjuk! Szeretném vele megosztani :-(
2016. jún. 1. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!