Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen szerelem. Mit tegyek? Hogyan űzzem el a szomorúságot?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi a sztori, hogy mindig is látni akartam amerikát..sok amerikaival beszélgettem..amìg találtam egy srácot...aki tetszett..kb 1 évig leveleztünk, illetve skypeoltunk..amíg egy nap kinem mentem au pairnek amerikába, ott, ahol ő van...Ohioban..2 évet ott töltöttem..és nagyon jó volt vele..szerelmes lettem belé..úgy éreztem megtaláltam az igazit, és aztmondta ő is szeretett..De letelt a 2 év..(au pair munkával max 2. Évig maradhatok kint amerikában) szóval..miután elmentem, lényegében szakítottunk..Mivel..hát a távolság..Vagyis..mindketten tudtuk, hogy soha nem látjuk többé egymást..Viszont én mégmindig szeretem és úgy gondolom, hogy ő..életem szerelme. Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből? 27/N

2016. jún. 5. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta folytatni a kapcsolatot? Akkor ott maradhattal volna. Pl. felesegul vett volna.
2016. jún. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 27 évesen 2 év utàn nem kellettél neki annyira hogy ezt megoldjátok (házassàg vagy ő jön el veled stb.) akkor ez részéről nem volt akkora szerelem mint te azt gondolod. Kiszineztél a fejedben egy kalandot. Sajnos ennyi történt.
2016. jún. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy lányt, ő is kiment au pair-nek Amerikába, ott megismerkedett egy pasival, viszont a csajnak is haza kellett volna jönnie, mert letelt a 2 év.

Viszont a pasi elvette feleségül.

És még fiatalabb is volt, mint te.


Figyelj! Én elhiszem, hogy ez most baromi rossz neked, de láthatod és tudod te is, hogy meglehetett volna oldani, hogy kint maradj. Csak ez a fiú valamiért nem nagyon akart.


Tudom, hogy iszonyú nehéz továbblépni, de muszáj.

Nem hiszem, hogy ez a srác most bánkódna utánad.

2016. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő aztmondta nem szeretné otthagyni amerikát...2 év után a házasság nekem még kicsit korai..
2016. jún. 5. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Amerikában nem maradhatsz ott legálisan ha nem házasodsz, de ha ő akarná otthagyni Amerikát akkor neki is kellene letelepedési engedély tehát 2 külön országból származóak csak házasság után élhetnek együtt. Csak az EU-n belül van ilyen hogy átmész egy másik tagországba ha úgy tartja kedved.


Én egy amerikai lánnyal leveleztem hosszú hónapokig és pár hónap után meghívott magához. Olyan sokszor mondogatta hogy menjek ki, hogy végül úgy döntöttem hogy elmegyek meglátogatni. Megvettem a repülőjegyet és pár hónap múlva kimentem hozzá 2 hétre.

Tökéletes 2 hétet töltöttünk együtt, majd mikor elbúcsúztunk a reptéren akkor jöttünk rá hogy nem tudunk egymás nélkül meglenni.

Most mindketten azon vagyunk hogy visszamehessek és együtt éljünk. Ez persze csak házasság útján működik de a családjával meg kell beszélnie mert még tanuló és az ő támogatásuk nélkül nem tud csinálni semmit, hiába nagykorú. Ha minden úgy alakul ahogy szeretnénk akkor pár hónap után házasság lesz mert ő nem akarja hogy illegális legyek.

Ha tényleg szeretett volna téged az amerikai férfi akkor mondta volna hogy maradj és te se gondolkoznál hogy korai a házasság 2 év után. Ez igazából csak formaiság ebben az esetben mert a hatóságok nem fogadják el azt hogy csak simán kapcsolatban vagytok, nekik papír kell.

2016. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!