Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemmel, és a magánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemmel, és a magánnyal járó szomorúságot hogyan vezetitek le?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, nem volt még kapcsolatom. Beleszerettem egy lányba, akivel minden jól alakult, valószínűleg bejövök neki, és csak később árulta el nagyon nehezen, hogy barátja van, és erről nem lehetett könnyen tudomást szerezni. Én, bármennyire szomorú, sírással szoktam ezt levezetni. Nem tudom, hogy ez helyes-e, meg lélektanilag jó, vagy rossz-e, de ettől talán könnyebben elviselem. Mit gondoltok erről? És ti mit tesztek, ha magányosak vagytok? Főként olyan tevékenységekre gondolok, ami kikapcsol, és feltölt. De ha bármi más javaslatotok van, az is érdekel.

2015. máj. 24. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisírom magam,alszom egyet,olvasok,zenét hallgatok.Ha nagyon bánt valami,azt nem rejtem véka alá.Igaz,ezáltal van olyan exem,akivel legszívesebben megfojtanánk egymást egy kanál vízben,és igaz barátom sincs sok,de ők legalább tényleg azok.Én így vezetem le,de nem is bírnám megtartani magamnak a véleményemet.
2015. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, semmi elítélendő nincs abban, ha egy férfi sír. Azt viszont sajnálom, hogy pont egy ilyen gerinctelen lányt sikerült kifognod. Hidd el, nem mind ilyen...

20/L

2015. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én maszturbálok este meg beképzelem, hogy valaki fekszik mellettem és átölel.
2015. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sírni én is szoktam, rövidtávon segít. Hosszútávon a munkába temetkezem, ez végül is még pozitív is. Ha nincs munkahelyem vagy nincs módom túlórázni, akkor az ismerőseimnek segítek bármiben, legrosszabb esetben itthon nekiállok az eddig halogatott teendőknek.
2015. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De aranyosak vagytok :D Én mindig olyan pasit akartam, aki kimeri mutatni az érzéseit és megbeszélhetünk mindent :) Csak nekem bunkó jutott :D
2015. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Csak nekem bunkó jutott :D"


Ő is kimutatja az érzéseit. Nem csak a siránkozás számít érzelemnek.

2015. máj. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csakis a GTA V-ös tombolás segíthet. Vagy WoW, Diablo.
2015. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én úgy tapasztalom, hogy bármit csinálok ugyan olyan szomorú és depresszios maradok. Sokat dolgozom és ha van időm akkor egész nap a pályán vagyok és gördeszkázom vagy más eljárok fotózni de sehogy sem jobb.

21F.

2015. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!