Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolat alatti vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat alatti vagy exekkel valo hátbatámadások, kibeszélések, játszmák teljesen természetessé váltak szerintetek a mai világban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Egy bizonyos értelmi szinttel rendelkezőknél igen, de az értelmesebbeknél ez nem divat.
2016. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közhely, de igaz: Nagyon fontos a kommunikáció és ebben a korrektség, innen következik, hogy embernek kell tekinteni a másikat, megmagyarázni helyzeteket, senki nem gondolatolvasó.
2016. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az exekkel való hátbatámadás az én környezetemben nem sűrűn fordult elő. A játszmákat sok embernél látom és kicsit tényleg úgy tűnik, mintha már természetessé válna, de ez is korosztály függő szerintem. Inkább a fiatalok játszmáznak sokat, mert még csak próbálgatják a szárnyaikat a párkapcsolatok terén. Plusz azok az emberek, akik sokáig voltak egyedül vagy nagyon nagyot csalódtak. Valahol az ő indítékuk is érthető, mert ők meg már biztonsági hálók között próbálnak kialakítani egy kapcsolatot, ami egyébként szerintem szintén nem okés, de lehet ők csinálják jól. Én az utóbbi kapcsolataimban, mindig az elején tisztáztam, hogy nem szeretnék játszmákat, legyünk egymással őszinték és természetesek. Talán ez sem jó taktika. A mostani kapcsolatomban erre már egyáltalán nem volt szükség, az elejétől fogva, mintha ez kimondatlanul is működne (vagy csak nagyon ügyesen játszmázik) :D.
2016. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korfüggő, csak a fiataloknál feltűnőbb, mert még nem olyan rutinosak. Az idősebbek nagyon szeretnek játszmázni. Nagyon nehéz olyan embert találni, akinél ez nem jellemző. Szóval ha nem is természetes, de kis túlzással majdnem.
2016. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,már jó ideje nem volt kapcsolatom.Mások kapcsolatába meg nem szólok bele.Amit te jellemeztél,az ilyenek éretlen kapcsolatokban fordulnak elő.Mert aki emberileg is szereti a másikat,az szakítás után sem támadja,meg kibeszéli.Pfff mint az ovisok :D
2016. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, én még sosem mentem bele ilyenbe. Ha azt látom, hogy valakinek ilyen hajlamai vannak, attól inkább elköszönök. Számomra csak a nyugodt kapcsolat boldog kapcsolat.
2016. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!