Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is volt, hogy feltört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt, hogy feltört benne vmi miatt egy régebbi szerelem és azota sokat foglalkoztatja? Miért, hogy történt, miken gondolkodsz ilyenkor? Közösségi oldalakon rákeresel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

bizony, évek múltán is eszembe jut szinte naponta... sz*rügy!


nem nézem közösségi oldalon, mert nincs ott aktivitása, legalább ennyi szerencsém van!


azon gondolkozom, milyen jó volt vele, hiányzik az érintése, de aztán rájövök, hogy nem tudnám felvállalni, meg nem lenne értelme a kapcsolatunknak! nem is volt

2016. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy olyan hosszutavu kapcsolatom volt, ami nagyon kibillentett. Mar lassan 6 eve vege, van is uj parom, de tobbszor eszembe jut a regi kapcsolat. Nem azert, m meg szeretem, hanem azert, m lelkileg nagyon kizokkentett es kegyetlen nehez volt talpraallni. En leptem ki a kapcsolatbol egyebkent. Es elgondolkodom, h nem biztos, h kepes lennek megegyszer ilyen akaraterore, h otthagyjam.

Nem szoktam nezegetni a kozossegi oldalon, m nem hianyzik. Neha szoktunk beszelni, szoval tudom, mi van vele.

2016. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert évekig tartott bennem, és mert hiába szeretett - elvileg - nagyon nagy sebet ejtett rajtam, tehát mély nyomot hagyott bennem, kb. műtéti beavatkozásra volt szükség, hogy ne törjön teljesen ketté az érzelmi életem. (Ez jelképes), csúnyán elbánt velem. Nem, nem nézem közösségi oldalon, mert nem szeretem látni a fejét. Évekig eszembe sem jutott, aztán most folyton őt dobja ki a FB, gondolom nézi az adatlapomat, (csak feltételezés, másképp miért őt ajánlgatja nekem elsők között, ha én még életemben nem néztem az ő adatlapját) és idegesít, és már hetek óta nem tudok szabadulni a gondolatától, de nem vagyok belé szerelmes, vagy ilyesmi. De, ha tényleg nézi a profilom, zavar! Nem akarom!
2016. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És te miken gondolkodsz ilyenkor és miért? És rákeresel?
2016. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!