Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akikre anno fiatalon-akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikre anno fiatalon-akár tinikét- rátalált a TENGERMÉLY szerelem : utána hogy alakult a szerelmi életetek, mikor lett hasonloan intenziv szerelmetek, ha lett, ma hogy gondoltok vissza rá, összejönnétek-e vele megint egyszer?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 23:52
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
95%
A tengermély szerelemről kiderült, hogy tényleg mély de nincs tenger így csak nagy zuhanás és pofára esés lett.
2016. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Meg annyi tengermely lesz hogy buvardiplomat szerzel.

Aztan egyszer bekopog az aki marad.

2016. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nosztalgikusan gondolok rá, mert szép időszaka volt az életemnek, de nem jönnék vele össze újra. Volt azóta mélyebb szerelem is, sőt, olyan is, ami végül nem múlt el x idő után.
2016. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elozoekhez.Persze o az elso,rengeteg mindent megelt a kapcsolatunk es akkoriban meg rozsaszin kod volt,orokre meg igazi meg szultem neki 2gyereket,pofaraeses,csalodas,szakitas.Voltak masmilyenek is,akik irant joval tobbet ereztem, mert nem lehettunk egyutt, ezert idealizaltam az illetoket es most van amikor minden a helyen van,erzelmek,kozos celok,hasonlo ertekrend,egymas fele realis elvarasok es kello onismeret.Ez az 1.szerelem utan 16evvel van.Es kellett is ennyi ido h beerjen minden szerelem csalodas es tapasztalat.
2016. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szépen gondolok vissza, de nem jönnek újra össze vele. Számomra ez nem is kérdés.
2016. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!