Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzel, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, ha a barátnőd veszekszik veled?

Figyelt kérdés
Ha hozzád vágott már téged sértő, megalázó dolgokat a veszekedés hevében, azok megmaradnak benned, vagy elfelejted őket?

2016. jún. 7. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer a tűzőgépet vágta hozzám, az eléggé megsértett. 1-2 kapocs megmaradt bennem.
2016. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon megbántott. Soha nem esett egész életemben semmi olyan rosszul, mint amikor mindent félreértelmezve, félreértve vádaskodott, gyanúsított, de volt már, hogy amiatt is kaptam cinikus megjegyzést, hogy örök életemben sikertelen vagyok/leszek a nőknél — mondom, párkapcsolatban, miközben éltem-haltam érte, az egész életem róla szólt. Sérelmezte, hogy egy párkapcsolat nem csak a nőről szól, hanem "néha" rólam is, és nem értette soha, miért panaszkodok neki erről. Neki az volt a normális, ha futkorásztam utána, alkalmazkodtam hozzá. Soha többé párkapcsolat! Soha többé zsarnok nők! Inkább egyedül rohadok meg!
2016. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!