Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha egy srác állandóan bepróbálkozna a barátnődnél és a barátnőd ahelyett hogy figyelembe sem venné, tök jól ellenne a sráccal és jól meglenne vele? Hogyan reagálnátok le, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
volt már ilyen szituáció.. hát idegességemben, mikor láttam a saját szememmel, eldurrant az agyam.. és még én voltam a rossz, meg hogy félreértem.. persze. de végülis valahogy sikerült megbeszélni a dolgokat.. és bocsánatot kért. 25/F
2014. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a "másik" srácként éltem meg ilyet. A csaj palija valószínűleg nem nézte jó szemmel, és ezért a csajt letiltotta rólam. Azóta nem keres, nem ír.

Viszont szerintem ez az önzőség netovábbja, mert (mivel ismert) bizhatott volna bennem annyira, hogy tudja, amíg együtt vannak, addig nem csinálok semmi olyat.

2014. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el egyszer-kétszer Te is oda, ahol a srác bepróbálkozik a csajodnál. Aztán játékos "szóval dugnád a csajom?" nyitással kezdj vele beszélgetni. Majd kérdezz rá, hogy van-e csaja, ha nem akkor meg arra, hogy homokos-e, mert akkor jobban elhinnéd, hogy a csajodtól csak lelki barátságot akar.


Persze ehhez kell egy kis kiállás, ha ez nincs meg, akkor nem tudsz rá reagálni sehogy sem.


Az állatvilágban sem az alfahím nőstényének a dolga az, hogy elhessegesse a többi hímet, hanem a többséget az alfahímtől való félelem tartja vissza, viszont egy-kettő a tekintélyét meg is meri kérdőjelezni, velük pedig fel kell venni a harcot.

2014. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Buford Tannen ***** válasza:
errefele az ilyet bicskával meg vasvillával szokták intézni
2014. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- én általában szarok rá, hogy van e barátja a csajnak vagy sem mivel még nem volt barátnőm 26 évesen sem nem érdekel egy csöppentsem a harmadik személy fájdalmai lelki sérelmei stb.


- sőt addig is elmegyek néha, hogy haverkodjam a barátjával, exével a csajnak, hogy többet megtudjak róla, hogy könnyebb dolgom legyen ( bár e két módszert csak az utóbbi két alkalommal használtam ... állítólag a szerelemben miden fegyver megengedett ilyenkor nem számítanak a szabályok ... )


- szóval, azt tanácsolom a kérdezőnek, hogy ne lepődjön meg semmin :D, és ha nem akarja elveszíteni a barátnőjét akkor igyekezzen beszélni vele mimnél előbb,

( a másik srác szerintem nem fogja, jó néven venni és minden cselt be fog vetni, hogy téged befeketítsen, és szétszakítson benneteket )

2014. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor 2 lehetőség van:

1, a csaj nem veszi észre h nyomulnak rá

2, élvezi h nyomulnak rá


sztem egyik sem célravezető 1 kapcsolatban, tuti a csaj nem érzi jól magát a barátjával és csak idő kérdése h szakítsanak....

2014. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon egyszerű. Leütném mint a taxiórát xD :D Nem ám, nem vagyok erőszakos xD
2017. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!