Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor leesett a szemedről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor leesett a szemedről a hályog, rájöttél, mennyire félreismerted egy partnered, vagy csak belevizionáltál szép dolgokat, utolag rájöttél, miért képzelted ezeket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 11:24
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ez ugyan nem szerelem volt, de azért, mert hinni akartam benne. Szerettem (még mindig nem szerelem) az illetőt és így jobb tulajdonságokat társítottam hozzá, mint amiket képviselt. Csak a jót vettem észre, és fura mód csak a jó dolgokra is emlékszem.
2016. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a kezdetektol tudtam, h milyen a srac, de az elejen apro problemaknak tuntek a hibai es ugy voltam vele, h szeretem es elfogadom es vhol remeltem, h kicsit valtozik is. Nem akartam megvaltoztatni, de az jo lett volna, ha legalabb kicsit is alkalmazkodobb. De sajnos ugyanolyan maradt, egy onzo, szarrago, kisstilu, onertekelsi zavarokkal kuzkodo es koponyegforgato valaki.
2016. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, rájöttem, mert ő viselkedett úgy, hogy beleszeressek, azátn megváltozott.
2016. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére még sosem volt hályog a szememen...
2016. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!