Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított most talán visszajön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított most talán visszajönne, lenne ennek értelme?

Figyelt kérdés
Ő az első szerelmem, fél éve szakított 3 év együttjárás után. Akkor azt mondta, hogy sok minden felgyülemlett benne és hogy szabadságra vágyik. Én nem kerestem, tudtam hogy azzal csak rontanék a helyzeten, de pokolian fájt, és hétről hétre sem voltam jobban. Mikor pár hónappal később láttam más lányokkal beszélgetni az is még mindig borzasztó volt. A nagy búslakodásból egy srác segített kimásznom, de nem éreztem iránta semmit, csak elterelte a figyelmem és így kezdtem jobban lenni. Aztán egy buliban részegen összkeveredtünk a volt barátommal és csókolóztunk, szorosan magához ölelt, de én már akkor tudtam hogy ebből lesz még problémám, hiszen én nem érzelmek nélkül smárolgattam vele. Aztán nem beszéltünk csak hetekkel később írt, hogy ő nem bír úgy lenni hogy nem beszélünk. Egy másik buliba mentem és tudtam hogy ott lesz ő is, igazából ő hívott. Eleinte próbáltam ellenállni a közeledéseinek de már ki voltam éhezve az érintésére, az ölelésére, rá. A buli után nagy őszinte beszélgetés, sírtunk mindketten, elmondta hogy nem tudja mi volt vele, nem tudta mit akar és most sem tudja. Velem is akar lenni, mert én vagyok számára a "tökéletes nő", a szerelme, de közben még mindig kell neki a szabadság. Azt is mondta hogy soha senkit nem fog tudni úgy szeretni, mint engem. Én mondtam hogy csak annyit kérek ne tartson kételyek között. Másnap írt mintha mi sem történt volna és hívott állatkertbe, pár nappal később pedig lemondta mondván nem ér rá. Mindenkire féltékenykedett aki a közelemben volt, s én megkérdeztem hogy akkor mégis mit akar, mire jó ez az egész. És akkor azt mondta hogy ő nem tudná újrakezdeni mert hogy én már csókolóztam mással (közben ő is!!). Mondtam hogy rendben akkor ne beszéljünk tovább, de azt sem akarja. Valaki volt már hasonlóan hülye helyzetben? Képtelen vagyok elfelejteni, az érzéseim semmit nem változtam a fél év alatt, hiába fáj amit tett, de talán nem tört még meg ez a kapcsolat annyira, hogy ne lehetne újabb esélyt adni neki. De akkor miért nem tesz nyilvánvalóbb utalásokat? Lényegében lerázott.. Kivülálló véleményekre vagyok kíváncsi mert most kicsit összezavarodtam. 19/L

2014. jún. 1. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
érzi, hogy az van, amit ő akar. és él vele.
2014. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tehetsz, amíg ennyire hat rád érzelmileg: minden kapcsolatot megszakítani, a saját érdekedben. Kapcsolatot nem akar, de elengedni sem tud, te kapcsolatban gondolkodsz, de részéről erről szó sincs. Inkább hagyd menni, és te is tovább tudsz lépni végre.
2014. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A.R. ***** válasza:
100%
Aranyos kis rángatható bábu vagy és szépen ki is használja ezt. Gyenge egyéniség vagy ha ezt folytatod örök életedre kedvére fog használni nem csak ő de más férfi is. Bocsi de ez a kőkemény igazság.
2014. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz,hogy amíg így bele vagy zúgva,addig mindig vissza fogod engedni,újrakezditek,lényegében egyetértek az előttem szószólókkal.Saját véleményem szerint ez amolyan se vele,se nélküle kapcsolatnak ígérkezik.Mindez addig fog tartani,amíg te mint nő,meg nem unod,számodra elmúlik a szerelem,majd később úgy is te hajtod el őt,mert a kapcsolatok 70%-át a nők fejezik be.Később(hónapok,évek múlva),már ő lenne az aki kopogtatna nálad,de te nem fogod beengedni.
2014. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!