Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek bele már valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek bele már valakibe a chaten keresztül? Miből lehet ésszre venni hogy ő is szeret?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 14:17
1 2
 1/17 MilitaryTurtle ***** válasza:
76%
Ezt plátói szerelemnek hívják.:-)
2016. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem szerelem, csak szimpátia/rajongás..

A szerelem teljesen más.

2016. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Neten keresztül csak játék. :)
2016. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Interneten keresztül szerelem... :'D Valószerű.
2016. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Én igen szerettem már úgy valakit hogy soha nem láttam. Két éve beszélünk Facebookon azota se talalkoztunk mert nagyon messze lakik tőlem. Azóta van egy normális kapcsolatom lassan egy éve és ez inkabb szerelem mint az volt. De azóta is beszélek vele :)
2016. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
van, aki, ha nem lenne neten, akkor rohadtul hiányozna, nem szerelem, de simán lehetne az is belőle úgy érzem, ha közelebb lenne
2016. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
persze hogy lehet szerelem, ha van mögötte tartalmas beszélgetés, megismered a másik lelkét, érzéseit, életét... a személyes találkozót nem pótolhatja, de beleszeretni simán bele lehet, és ez szerintem igazibb is, mintha a külseje fog meg először, mert a lelkébe szeretsz bele, azért nem árt, ha a kémia is működik, de a szex nem minden.
2016. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az elején mi megbeszéltük, hogy csak szex kapcsolatot akarunk. Egyre jobban azt érzem, hogy lehet több is lesz mint szex. Naponta többször beszélünk , nem az a udvarlós típus, semmi szép szavak meg ilyenek, ha találkozunk biztos nem lesz csalódás mert a jó oldalát neten keresztül annyira nem ismerem
2016. jún. 13. 11:29
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát, félig-meddig. Viszont tudok olyanról, aki kizárólag chaten. Illetve belém is szerettek már chaten keresztül. Bonyolult dolog ez :)
2016. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez sosem valós. Azt hiszed hogy sosem találkoztál vele, néha beszéltek telón és szerelembe estél, mert te ismered a lelkét! Namost. Ilyen nincs. Én is ezzel áltattam magam 13 évesen. Mai fejjel anyámékat úgy oldalba rúgnám, hogy tiltsanak el a nettől, mint a franc.


Egyik ember a másikat a gesztusaiól, a viselkedéséből, modorából, cselekedeteitől szereti meg és ismeri ki. Neten mindenki az előnyösebb oldalát mutatja, de a valóságban pl nem tudunk elrejteni apró jeleket, ösztönös, reflexszerű kifejezéseket (pl, elpirulás, dadogás, harag, undor, düh, stb).


Úgyhogy bármit érzel, bárhogy érzed most, pár év múlva majd kineveted magad! :) Ne dőlj be senkinek, tarts tisztes távolságot és nem érhet baj.

2016. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!