Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettetek már bele valakibe neten keresztül? Nem ilyen pár napos futócsevegések útján, hanem 1, -1,5 éven keresztül zajló minden nap társalgás folyamán.

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 01:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*napos
2016. febr. 14. 01:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt, akit nagyon megkedveltem. Bár azért a szerelem túlzás szerintem személyes találkozás hiányában.
2016. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Össze is jöttünk.
2016. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Aztán kiderült, hogy nem is magáról küldözgetett képeket, hanem egy másik csajról. Mondjuk ez csak 1-2 hónapig tartott, ha jól emlékszem.
2016. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem! Valahogy sosem tudtam megbízni senkiben sem interneten, főleg ilyen helyeken, s főleg nőnek ábrázolt entitásban.
2016. febr. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valakik bejönnek egymásnak neten szerintem kár 1-1,5 évig húzni az időt a találkozásig.Mi messze éltünk kb 100km,egy hónapig írogattunk és találkoztunk. Nem hogy olyan aki tetszett,de még csak netről ismerős sincs akivel ennyi ideig pusztán beszélgettünk és még sose lett volna tali.
2016. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Kalkuláld bele, hogy mindkét fél lelki beteg.

2016. febr. 14. 01:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Négy évig csak leveleztem valakivel, közben teljesen beleszerettem. Ő nem akart találkozni velem, akkor még nem tudtam, miért. Végül találkoztunk, másfél évig találkozgattunk, de vége lett.
2016. febr. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:
Volt sajnos, de csak pár hónapig húztuk, és még mindig ugyanazt érzem iránta.. Nem találkoztunk, nem is beszéltünk telefonon, de akkor is tudtam, hogy nem közömbös számomra, mintha mindig is őt kerestem volna..
2016. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt, de szerintem egyoldalú volt a dolog, mert nem akart velem találkozni. Meg a végén már csak én kerestem állandóan. Persze a távolságra fogta a dolgot, de ez nagyon kamu szagú volt...
2016. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!