Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok, amiket naivan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok, amiket naivan másképp gondoltatok a másik nemről, a párkapcsolatokrol még zsenge tiniként és összeköltözéssel, tartos kapcsolatokkal a hátatok mögött? Milyen csalodások értek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tinikorom elején azt gondoltam, hogy egy jól működő párkapcsolathoz elég az, ha a két ember igazán szereti egymást :) Aztán rájöttem, hogy ez még önmagában nem garancia a boldogságra és a párkapcsolat sikerére :)
2016. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig azt hittem, mindenki, vagy legalábbis a legtöbben ha valaki iránt érdeklődést mutatnak, akkor a személye érdekli őket. De sajnos sokszor tapasztaltam, hogy az illetőt nem én magam érdekeltem, hanem csak keresett az életének egy megüresedett helyére valakit. Barátnő, dugópajti, feleség, haver, akármi. Magyarul a legtöbben nem ismerkednek, hanem castingolnak.
2016. jún. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondoltam, hogy a nők hűségesek, egy-két kivétellel.

Ma már tudom, hogy fordítva van.

2016. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Összeköltözés nem volt, de talán nem kellett volna 15 évesen fejest ugranom egy kapcsolatba.

Habár igazán szeretett, foglalkozott velem, a tenyerén hordozott, minden szép volt.

Csak most meg azt kapom a fejemhez, hogy egyedül akar lenni, nem akarja lekötni magát fiatalon.

Habár, akkor mit mondjak én, én nem "éltem" ki magam 15 éves koromtól, ő idősebb volt és sok mindent megcsinált. Szóval csendben maradhatna mellettem.

Ez éppen elég csalódás most.

2016. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiniként, meg a húszasok elején megpróbáltam mindenkinek megfelelni, csak a jó oldalam mutatni. Ma már tudom, hogy a kis/nagy hibáival együtt válik a másik egyedivé, amitől csak egy van belőle. Nem kell a másikat tökéletesnek látni, hanem a hibái ellenére is vonzó. Nem az a nagy szerelem, amikor minden szép és jó, hanem amikor baleset ér, megbetegszel, félsz, szomorú vagy, elveszíted a munkád, ő akkor is kitart melletted, nem csak a szép időkben és valaki nem tart ki.N
2016. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam tiniként, hogy egy férfi udvarol. Bókol. Hogy van olyan, aki csak úgy..minden ok nélkül meglep, elvisz ide oda, amoda. Megment. Nos...rá kellett jönnöm, ez nem így van. A legtöbb férfi még a kezdeti szakaszban sem tud udvarolni, egyszerűen fogalmuk sincs arról, hogy hogyan is kellene. Később meg aztán.....te jó ég. A legtöbb még a házassági évfordulót is elfelejti, nem hogy bármi másra odafigyeljen. Szóval elfogadtam. Ez van. Ma már nem hiányzik a bókolgatás, az udvarlás...megszoktam, hogy nekem ebben sose volt részem és nem is lesz. Ettől függetlenül jól érzem magam a férjemmel.
2016. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!