Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme belemenni úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belemenni úgy egy kapcsolatba, lehet, hogy vége szakad, mert lehet, hogy a másik fél év múlva külföldre megy (de nem biztos)?

Figyelt kérdés

nagyon megtetszettünk egymásnak, és össze akarunk jönni. de az a helyzet, hogy lehet ,hogy visszamegy külföldre, de nem biztos.. bizonytalan a helyzet, ő sem tudja mi lesz még. de mindketten hasonlóan érzünk egymás iránt.. ilyet még soha nem éreztem egy pasi iránt.. mellette minden gondom megszűnik. És álompasi. Tudjátok, volt nekem egy ilyen "álompasi" elképzelésem, hogy milyen az igazi pasi, akit eltudnék képzelni magam mellé, és Ő pont olyan! Kinézetre is, belsőleg is ,mindenhogy.

Én szívem szerint összejönnék vele, és megkockáztatnám azt ,hogy lehet, hogy elmegy.... de nem tudom, lehet ,hogy ez buta döntés. ezért írtam ki a kérdést. én most szerelmes vagyok ,lehet, hogy nem tudok tisztán gondolkodni!



2016. máj. 25. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
javítom: félév múlva*
2016. máj. 25. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:

HA másfél év múlva külföldre megy, akkor lehetne együtt másfél évetek. De az is lehet, hogy nem megy külföldre, akkor meg több.

Szóval a kérdésre neked kell válaszolnod: megbánnád-e, ha kihagyod ezt a minimum másfél évet?

2016. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
javítottam mert ha megy, akkor fél év... de az sem biztos ,hogy megy.
2016. máj. 25. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem. Orokre megy ki? Ha meghatarozott idore, akkor lehettek addig tavkapcsolatban is (persze vannak hatarok de azert ha nem Timbuktuba tervez koltozni felevre akkor eleg konnyu osszehozni a talalkakat) vagy ha megerosodtok annyira akkor kozosen is kimehettek. Ez azert nem olyan elet-halal kerdes, csak tervezni kell elore.
2016. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időre megy? Kiköltözik?Ha csak ez a gond, én bele mennék, ha együtt akartok lenni, szerintem ne fojtsátok el. Nekem pl volt egy komoly műtétem, tehát fizikailag se tudtam mit nyújtani akkor neki. Megértettem volna, ha elhagy, sokáig voltam kórházban, nem is találkoztunk, nem akartam, 1 év múlva megint randiztunk. Szóval, ha nagyon érdeklődtök egymás iránt, akkor meg kell próbálni. A szerelem nem tud mindig beteljesülni külső okból, de kiskapuk mindig vannak, és az idő nem számít, ha akarod őt, elfojtani se nagyon tudod. Mielőtt kimegy, legalább megtudod, működik-e köztetek a dolog.N
2016. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég tisztán gondolkodsz. Ezzel az érzéssel nem nagyon tudtok mit kezdeni, ha kimegy, ha nem. Azt te is beláttad szerintem, hogy nem erőltetsz rá semmit most és később se. Egy próbát megér.
2016. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!