Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igy mukodhet a tavkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy mukodhet a tavkapcsolat? Ne izguljak?

Figyelt kérdés

A baratommal 6 honapja vagyunk egyutt. Eddig heti 4-5x talalkoztunk, egyutt is aludtunk. Mindketten komolyan gondoljuk a masikkal es nagyon szeretjuk egymast.

Iden erettsegiztunk es ugy nez ki a baratom pecsre megy tanulni, en pedig maradok pesten. Azt mondja nem lesz semmi baj, mert amikor lehet egyutt leszunk es minden hetvegen hazajon majd.

De en nagyon felek:( alapbol feltekeny tipus vagyok es nagyon ragaszkodom hozza. Meg fogok orulni hogy ott van lent koleszban. Heti 1 talalkozas nekem nagyon keves, tobbre van szuksegem:(

Megjeloltem en is a pecsi tudomanyegyetemet de bejutottam a pazmany peter egyetem jogi karara es meg megcserelhetnem a sorrendet hogy pecsre menjek de nem akarom ezt a lehetoseget elvenni magamtol

Szerintetek mukodhet igy egy parkapcsolat?



2016. jún. 14. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Cicavirág, mi a barátommal évek óta távkapcsolatban élünk. Félévente találkoztunk eddig. Mûködik a távkapcsolat de csak akkor ha megtanulsz bízni a másikban.
2016. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Müködni müködik, ha mind a ketten eldöntitek, csak azt nem értem minek ennyire lekötelezni magatokat. Most érettségiztek, most kellene mennetek szórakozni, barátkozni, ismerkedni, ilyen idősen hatalmas marhaságnak tartom ezt a foku lekötelezettséget. Más lenne ha mind a ketten végeztetek volna a tanulmányaitokkal és dolgoznátok és épp családalapitás előtt állnátok és valami miatt, külföldi munkavállalás, 1-2 évig igy kellene élnetek, de érettségi után fiatalon. Én biztos azt mondanám mindenki élje az életét és ha ráértek találkoztok, ha nem akkor nem..
2016. jún. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szerelem nem ilyen...ha valaki igazan szerelmes, akkor nem tudja ezt igy felfogni:)
2016. jún. 14. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem működhet, ráadásul később felkérheti magát pesti egyetemre (már ha van elég pontja, ezt ugye úgy árheti el ha lejjebb viszik a ponthatárokat vagy valamiből újraérettségizik).


Mi három hónap után láttuk egymást most viszont. Az más kérdés, hogy az akkor együtt töltött idő milyensége hogy alakul. Remélem boldogok lesztek.

2016. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Remelem minden jol alakul majd:)

Nektek sok boldogsagot!

2016. jún. 14. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!