Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel kedveskedjek a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kedveskedjek a barátomnak, mivel lepjem meg, fiúk, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal, de neki most 2 hónapra el kellett utaznia Angliába. Nemsokára viszont már jön haza, és szeretném meglepni valamivel, mikor hazajön, ezzel is kifejezve, hogy gondoltam rá, amíg nem volt itt, vártam, és készültem a találkozásra. Ez bármi lehet, tárgyi ajándék, program, akármi, sokat még nem gondolkoztam rajta, csak nem rég jutott eszembe, és gondoltam előbb rákérdezek itt, hátha tudok valami ihletet meríteni. :) Az alap, hogy most kicsit több időt töltünk majd együtt, bepótoljuk, ami elmaradt, stb, de valami pluszt is szeretnék.

2016. jún. 15. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem nem csak ezen mozog az agyam, de 2 hónap után, hát hogy is mondjam. Vegyél valami szexi fehérneműt, tedd üressé a házat, és aznapra ne szervezz más programot :D
2016. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pozitìv terhességi teszt jó ötletnek tűnik.
2016. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, erre is gondoltam, mikor azt írtam, hogy bepótoljuk, ami elmaradt, ez nyilván alap :) De én ezen kívül gondoltam valamire
2016. jún. 15. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
orál
2016. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Figyi, nekem 2 hónap után mondjuk olyanhoz nem lenne kedvem, hogy elmenni valahova. Gondolom alig várnám, hogy otthon legyek. Szóval ha tudsz főzni, akkor mondjuk főzd meg neki a kedvenc kajáját, nézzetek valami filmet, majd váltsatok át az első válaszomban leírt cselekményre. Hidd el, ennél jobban semminek nem fog örülni. :)
2016. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!