Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan, mivel kedveskedjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mivel kedveskedjek a barátomnak?

Figyelt kérdés

A fiúm eléggé féltékeny és önbizalomhiányos. Azt hiszi,hogy nekem más fiúk jobban tetszenek,mint ő. Pedig nem igaz. Nekem ő a legfontosabb. Segítsetek kérlek. Hogyan tudnám bizonyítani,hogy én csak is őt szeretem és hogy nem kell senki más . Mindjárt 2éve vagyunk együtt.

U.i. Nem szexre és hasonlóra gondoltam. Odáig még nem jutottunk el. Ès még nem vagyok rá készen és fiatal vagyok hozzá.

Ő 15/F ,én 14/L



2013. jún. 29. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mikor alkalom adodik ra akkor mond el neki nyiltan az erzeseidet es nyugtasd meg rola hogy csak ot szereted es nem kelll mas szamodra. Ervelj aval mondjuk, hogy: "Nem lennek lassan 2 eve veled ha nem szeretnelek." vagy hasonlok. Legy kedves vele es arra vigyazz hogy ne adj okot arra hogy a bizalma megingjon es azt erezze hogy nem eleg jo a szamodra. :)
2013. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én például rengeteget puszilom és ölelem a barátom. Ahányszor lehetőségem adódik mindig elmondom neki, hogy mennyire szeretem és mennyire fontos nekem. Kényeztetem, pld valami gyors vacsit összedobok neki :) mindennap elmondom, hogy mennyire jóképű és mennyire oda vagyok érte. Lényeg, hogy nyílj meg előtte és ne félj vállalni az érzéseid.
2013. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettetek!:D
2013. júl. 3. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!