Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ruházzák fel az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ruházzák fel az emberek nemlétező jo tuajdonságokkal a párjukat, miért nem látják a fátol az erdőt?

Figyelt kérdés
Sokszor 3-4 kapcsolat után is. Komolyan azt gondolják, hogy "csak azért", mert a párjuk és -egyelőre- normális a kapcsolatuk, attol már a másik a világ legcsodálatosabb, leghibátlanabb embere ?
2016. jún. 16. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy "rózsaszín köd", amit a "szerelem" nevű dolog hoz létre. Erre komolyan nem jöttél rá magadtól? Sosem voltál még szerelmes?
2016. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de. csak én a második után belegondoltam, hogy nme igy van, másrészt én a lila köd után is azt látom sok meberen, hogy szavakban idealizálja a párját . 3-4 év után pl. már furán hangzik sztem, hogy a másik a világ legjobb,legtökéletesebb embere meg ilyenek.. azt nem értem, minek ezek a nagy szavak ?
2016. jún. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!