Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltam egy email címet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltam egy email címet és társkeresőn páromat tesztelem. Már ott tart, hogy találkozni akar a nemlétező csajjal. Lebukott, de hogyan vonjam felelősségre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát menny el és találkozz vele
2012. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel...


Ha csak felelősségre vonod, azt kidumálja... de ha te állítasz be a randira, azt nehéz lesz kidumálnia.

2012. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 TOMAtm ***** válasza:
100%
küld el egy barátodat/barátnődet akit nem ismer és 2 perc után 'véletlenül' menj ugyanoda -kávézóba pl -teis.kíváncsi lennék ki tudná e magyarázni magát. :)))
2012. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
printscreen
2012. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kuldj egy olyan csajt, aki a te ismerosod, de o nem ismeri. A csajjal megbeszeled, hogy legyen ramenos kicsit es hozzon ossze egy csokot vele. Akkor lepsz te szinre mikor a pasi visszacsokol.
2012. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyire bízol a pároddal, akkor miért vagy vele?
2012. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bizalom?? Te bíznál benne ezek után?
2012. szept. 19. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:

nevelőapámat épp így buktattam le anyámmal..

kitaláltunk egy nevet, profilt csináltunk neki a társkeresőn és bejelöltük. ráírtunk és szépen elbeszélgettünk vele, mondhatni anyám is meglepődött azon amiket ott leírt.

na de a lényeg az, hogy még a találka megbeszélés előtt (amúgy már elkérte volna a számát a nemlétező csajnak, de mi nem adtuk meg) anyám megmondta neki, de egy az egybe kimagyarázta magát, hogy csak azért keres csajokat (kuncsaftokat), mert anyám masszőrnek tanult és legyen neki kuncsaftja... ezen én lehidaltam és már vagy 3hónapja nem tudom ezt értelmezni, hogy vette be anyám.

2012. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért társkeresőzik melletted a párod??
2012. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezek a pasik már csak ilyenek... volt 4 barátom,mindegyikkel megcsináltam ezt.. egyik se ment át. Mindegyik flörtölt és közölte,hogy nincs barátnője..

Vagy elmennék és elhívnám valahova máshova(megnézném a reakcióját,hogy elmegy e veled a megbeszélt helyről) vagy magam jelenek meg egy pofonnal vagy egy nem ismert lánnyal hozom össze és egy nem várt pillanatban beállítok!

Nem érdemel meg Téged,nem is kell bizalom.. Gusztustalan az ilyen !

2012. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!