Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lánybarát félreérthető megjegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybarát félreérthető megjegyzésekkel. Ez most minek?

Figyelt kérdés

Pár éve vagyok vele barátsággal, semmi nem volt köztünk, csak barátság (amúgy fiú vagyok).

Jól elvagyunk egymással, megértjük egymást, szoktunk mélyen beszélni, vagy hülyéskedni, olykor a környezetben azt hiszik, hogy mi járunk, pedig nem, csak együtt lógunk. Nem volt eddig semmi köztünk.


Olykor tesz félreérthető megjegyzéseketfelém, mintha flörtölne vagy nem tudom, pedig ő is éli életét ( hol kapcsolatban, hol nem ) és én is.

Ilyenkor meglepődöm, és visszakérdezek, hogy mi van, akkor mondja, hogy semmi, meg viccel.

Csak mikor mondja akkor? Mert mikor összehoznak minket szóban, többször megmondtuk, hogy köztünk nem lesz semmi, ő is mondta már többször, hogy nem jönne össze velem, de én se vele ( ezt én mondtam ), de ennek ellenére tesz megjegyzéseket, meg félreérthető dolgokat küld, ami akár "felkérés" lehetne kapcsolatra.


De minek teszi? Ez akkor is megy, ha kapcsolatban van...



2016. jún. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Húú, azt a mindenit, micsoda történet!
2016. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*csak minek mondja akkor?


Nem értem, húzza az agyam direkt? Ilyen lányokat jobb lenne elkerülni?

2016. jún. 17. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért Te amúgy szeretnél tőle többet? Szoktak lányok viccből félreérthető megjegyzéseket tenni főleg fiatal korban mert komolytalanok és azt hiszik körülöttük forog a világ és nem kell foglalkozniuk azzal hogy talán a másik nem érti, vagy rosszul esik neki stb. De még az is lehet tetszel neki, mi ezt ennyiből nem tudhatjuk.
2016. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha tetszenék neki, nem mondaná, hogy nem jönne össze velem.

Mindketten 25 évesen vagyunk, ezért irtam felnőtt kategóriában.


Szóval ezért se értem, minek mondja, mert volt, hogy rákérdeztem, hogy most komolyan kérdezed, h legyünk kapcsolatban, mondja nem.

Ha más hozza fel, hogy mi annyira jol megvagyunk, h legyünk együtt, mondja, h dehogyis.

2016. jún. 17. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Oké, de Te? Többet akarsz tőle? Mert ha nem akarnál igazából sz@rnál rá. Egyszerűen ne foglalkozz vele vagy ha annyira zavar mond meg neki hogy álljon le mert a végén még Te nem fogsz csak barátként nézni rá. De van egy olyan sejtésem hogy valamelyikőtök többet akar, vagy mindketten.
2016. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nem, meg am is, nem éri meg a barátságot feláldozni ezért. Szarok rá, csak ha már időközönként is sokszor volt, feltűnik.

Sztem senki se akar többet, mert én nem teszek ilyen megjegyzéseket rá, mert nem akarok semmit, ő se elvileg, de ő tesz.


Engem annyiban zavar, hogy szeretem tudni mi a helyzet, hogy mi van, nem ezt a gagyi játékot játszani idézőjelesen.

2016. jún. 17. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez csak hulyeskedes a reszerol...mi legjobb haverommal hihetetlenul pervezek vayunk, hulyesegbol flortolunk, kibeszljuk a szexszualis eetunket is szoval mindent...xd nem olyan nagy dolog, inkabb te is vedd viccesre a flortolest, nem ke halalkomolyan venni mindent.

18/L

2016. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem szerelmes beléd, és valójában járna veled, csak mivel látja, h. te nem mozdulsz rá, ezért inkább letagadja.

ha tetszik neked, és bele tudnál szeretni, és jól megvagytok, akkor érdemes lenne továbblépni.

2016. jún. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy bejössz neki. Legalábbis magamból kiindulva, én sose tennék félreérthető megjegyzéseket annak, akitől nem akarok semmit, nehogy eszébe jusson rámmozdulni.

Persze attól is függ, mik azok a megjegyzések. Mert könnyen lehet, hogy csak te beszéled bele. XD

De amúgy attól, hogy valaki mond egy dolgok (pl. nem akar veled kapcsolatban lenni), még gondolhat tök mást.

2016. jún. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak hülyéskedik.


Ha pedig szerelemes, akkor nem jár azzal jól, hogy olyan jeleket küld, ami alapján én azt szürőm le, hogy nem jönnék be nála.


Hát ha most mást gondol, mint mond, mi lesz később, ha mégiscsak összejönnék vele. Nem szeretem az efféle beszélgetést a részéről.

De nem fogok vele összejönni.

2016. jún. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!