Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő azt mondja már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja már nem szerelmes, nem érez úgy az végeleges?

Figyelt kérdés

Ha egy nő ezzel áll a párja elé ez még változhat? Hogy lehet rajta változtatni?


Saját történetem (röviden):

Pár hónapja megismertem egy kedves lányt, elég viszontagságos körülmények között összejöttünk, mindent megtettem érte. Ő belém szeretett, volt egy összeveszésünk kiborult, és történt egy csók egy másik sráccal. Neki ez nem jelentett semmit (erről meg is győződtem), tehát nagyon megbánta.

De azóta minden megváltozott, kifordult önmagából és ezzel a dologgal állt elém.


Köszönöm kedves válaszotokat!



2016. jún. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég egyértelmű és megváltoztathatatlan döntés.


Tartsd tiszteletben, engedd el, és keress egy másik érettebb nőt, aki nem csókol meg egy másik srácot, ha veled összeveszik. A párok között természetes a veszekedés, ezért nem kéne egy vita miatt már megcsalni azonnal a másikat. Gyerekes volt a viselkedése.

2016. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első a kedves válaszod, megy a zöld. Azaz igazság nem is ez esett rosszul igazán hanem, h elég hosszú időn át szenvedtem vele, mert egy vadállattal élt, és hát nem ezt vártam, hogy majd beleszakadok hogy összejöjjünk, meg h ne bántsa, majd bumm. Bár a mai napig is folyton keresget stb..
2016. jún. 18. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Végleges, jelöljük meg Vágó Úr! :)
2016. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DD és megy a zöld!
2016. jún. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!