Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban férfiak véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi. Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Kb. 8 hónapja járok egy fiúval és még mindig úgy érzem, hogy nem szerelmes belém. Azt látom rajta, hogy szeret velem lenni, jókat tudunk beszélgetni, hozzám bújik, átölel, megcsókol. Kitalált nekem egy becenevet és mindig azon hív. Az utcán is mindig megfogja a kezem, a barátai előtt sem szégyellt soha. Már az első héten bemutatott nekik, és azóta is sokszor voltam velük.

De ez még nem érzem szerelemnek. Nem élünk együtt, hetente kétszer-háromszor találkozunk, de egyébként nem keres. Sem telefonon, sem üzenetben. Szerencsére azóta eljutottunk odáig, hogyha én írok neki akkor legalább válaszol, mert az elején még az sem ment. És ha együtt vagyunk sokszor az az érzésem, hogy csak azért kedves velem, mert be akar mászni a bugyimba... (Igaziból nincs sok tapasztalatom a férfiak terén, vagy ez természetes lenne?!)Sose mondja, hogy "szeretlek", csak egyszer a kapcsolatunk elején, gondolom úgy gondolta, hogy ezt most elraktározom egy életre, és akkor nem kell többet mondania. Persze, ha én mondom neki, akkor ő is mondja, hogy "én is téged", de azért az nem ugyanaz. Aztán sosem bókol, nem tudja a névnapomat, születésnapomat,a nőnapot, az évfordulónkat...

A bátyám szerint az igazán mély szerelmek, sosem a hirtelen fellángolásból jönnek, hanem csak nagyon hosszú idő után. Alapvetően tényleg úgy érzem, hogy rengeteget mélyült a kapcsolatunk, de soha egy másodpercre sem éreztem, hogy szerelmes lenne belém. Vagy csak túl sokat várok el tőle? Én egy elég romantikus lélek vagyok igénylem a szép szavakat, a "babusgatást". Vagy csak nem tudja kimutatni az érzelmeit? Ha meg nem szeret, akkor meg minek van velem majdnem egy éve? Szexre van könnyebb préda is... Vanmég reményem?



2016. jún. 16. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A megérzéseidre hallgass.A legjobb tanácsadók,de ezt majd csak utólag fogod belátni,amikor már külső szemmel látod a dolgokat...ha úgy érzed,hogy nem szerelmes,akkor tuti nem az.Különben éreznéd.Szerintem engedd el a pasit...
2016. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos, igen. Eddig kb mindenki ezt mondta, akinek meséltem erről. De lehet, hogy csak kérdeznem kéne tőle... Én viszont tényleg szeretem.
2016. jún. 16. 00:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

20on felül, de még alatt sem normális az ilyen. Felnőtt emberek megtisztelik egymást, azzal is, hogy tudják mikor van a másik születésnapja, névnapja stb...

Az meg, hogy egyáltalán nem beszéltek mikor nem vagytok együtt. Ez neked kapcsolat? Hol??

2016. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennél jobbat érdemelsz! a srác mehet a levesbe, neked meg sok sikert, h. megtaláld az igazi, mert ez nem az.
2016. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmmm... Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem a kapcsolatunk sokkal árnyaltabb annál, mint amit le sikerült írnom. Így visszaolvasva tényleg vmi bunkó p***nek tüntetem fel, ami nem igaz. A saját névnapját se tartja, azt sem tudja mikor van, így lehet eszébe se jutott, hogy nekem is van? Születésnapom pedig még nem volt, így nem felejtette el gyakorlatilag, de tudom hogy nem tudja hogy mikor van. De addig még van ideje kideríteni. Az meg higy nem keres, elismerem, azt én sem tudtam megfejteni. De az igaz, hogy viszont azt szorgalmazza, hogy minél többször találkozzunk és csináljunk közös programokat. Kirándulás, társas, ilyenek is... Csak a munkánk miatt nem nagyon lehet heti 2-3 találkozásnál többet összehozni.
2016. jún. 16. 02:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem az a bajom, hogy úgy érzem kihasznál. Tudom hogy szeret, csak az a bajom hogy úgy érzem, nem szerelemmel. Sok olyan dolgot is megtett értem, amit szerintem egy általános férfi nem tett volna meg értem. Ezért vagyok összezavarodva. És ezért gondolom/remélem hogy csak képtelen kimutatni normálisan az érzelmeit. Azon még lehet dolgozni.
2016. jún. 16. 02:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írod, az elején mondta hogy szeret. Az embernek ezt nem kell állandóan bizonygatni naponta, Micimackó is azt mondta, hogy a szeretetet az érzik. Ha nem érzed, ott tényleg baj van, ahhoz nem kell 8 hónap. A szerelemnek vannak jelei, keresi a másikat, ír, csillogó szemek, odafigyelés, ragaszkodás, szavak nélkül is. HA ebben a kapcsolatban maradsz, előbb-utóbb lecserél egy olyanra, akibe tényleg szerelmes lesz.
2016. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!