Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is hiányzik most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hiányzik most a barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
Hogyan telik ilyenkor a nap, főleg ha van szabadidő, de nincs ott, akivel szívesen töltenéd?
2016. jún. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen hianyzik es sajnos soha tobbe nem fogom viszont latni igy maradnak az emlekek meg az almodozas.
2016. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon hiányzol a barátnőm :'(
2016. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiányzik*
2016. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsere nem volt meg. igy ami nincs az nem is hianyzik :))
2016. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hiányzik a párom :(
2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hiányzik a barátom. :( Távkapcsolatban vagyunk, ráadásul baleset miatt már egy hete itthon csücsülök javarészt egyedül. Egész nap hiányzik, sokat gondolok rá. Próbálom lefoglalni magam mindenfélével, sokszor elmosolyodom ha valami közös emlék jut eszembe, meg elszomorodom, hogy nincs itt és nem tudom megölelni.... stb. De írj privit ha beszélgetnél.

21L

2016. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hianyzik a férjem.Külföldön dolgozik.

Kb.3 hetente jár haza 3 napra,mit mondjak....

2016. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!