Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnője "mellettem",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnője "mellettem", mégis hiányzik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal megismerkedtem, csók volt, és simogatások...Többször találkoztunk. De kiderült, hogy van barátnője. Azt mondta tetszem neki, és én úgy éreztem ez tényleg így van. Befejeztem vele a társalgást azóta...de nagyon rosszul érzem magam, mert hiányzik. És úgy utálom ezt az érzést, mert tudom, hogy szemét volt, és nekem mégis kéne. És várom, hogy visszajöjjön:(

Ez vlt úgy 2 és fél hete. Azóta egy srác "udvarolgatna" nekem, de nem tudom mit csináljak, mert nagyon sokat gondolok az előzőre. És mást nem akarok hülyíteni:( Ötlet? 20/L


2011. okt. 13. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Tipikus hüle pitsa felfogás... "szemét volt, és nekem mégis kéne" Ha van egy csepp eszed mással kezdesz.
2011. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Nuke ***** válasza:
45%
ha 2 csepp eszed van, megkeresed, és hagyod, hogy kényeztessen!
2011. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, gondolj pl. arra, hogy amikor majd összejössz vele, ugyanígy fog más csajokkal is ismerkedni, ahogy most veled.
2011. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen...igazatok van, ezt elismerem. Tudom, hogy hülye felfogás...vagyis hát nem is felfogás, csak ezt érzem sajnos:/
2011. okt. 13. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha két és fél hetente más udvarolna nekem. :)
2011. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!