Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai közel 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozes5 kérdése:

Szerintetek korai közel 5 hónap után meg kérni a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
Nem akarom el kapkodni a dolgot de tudatni akarom vele hogy vele akarom le élni az életem a válaszokat előre is köszönöm
2016. jún. 21. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem artana tudni hany evesek vagytok, milyen anyagi helyzettel... de valoszinuleg korai
2016. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nő erre nem mond igent, mert nem is ismer még eléggé. Az, hogy szerelmes vagy, szép dolog. De a kapkodás vissza is üthet.
2016. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem korai, ez még csak lánykérés. Arra pont jó, hogy a szándékod komolyságát tudasd vele, és ha ő is így gondolja, akkor biztos igent mond. :)

Pás pasi úgyis csak váratja a csajt a végtelenségig, te különbnek tűnsz.

2016. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En pl nem akarok evekig jegyben jarni. Ha megkernek a kezem egy even belul szeretnek hazasodni is.

szerintem korai.

de tobb info tenyleg jo lett volna.

2016. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korai.
2016. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amugy 24 vagyok a párom pedig 20 éves
2016. jún. 21. 09:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon korai.

A barátommal fél éve vagyunk együtt, ugyanazok az életcéljaink (munka, hobbi, gyerekek, stb), egymás családja is imád minket, minden passzol. Mégis, ha megkérné a kezem, nemet mondanék. Túl korai lenne.


Ha tudatni szeretnéd vele, akkor csak mondd el neki bátran. :)


18/L

2016. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindegy hány évesek, ez korai!
2016. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hatareset. Szerintem varj meg vele egy kicsit.


Nagyapam 2 HONAP utan kerte meg nagyanyam kezet es akkor gyorsan ossze is hazasodtak. Akkor voltak 19 es 20 evesek. Mar 45 eve hazasok. De nem ez a gyakori, sot a mai vilagban az is szinte mar csoda, ha osszehazasodik egy ferfi es egy no.

2016. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, korai.

még valószínűleg a rózsaszín ködös időszakban vagytok, amikor még nem zavarnak a másik kisebb-nagyobb hibái, de igazából még azt sem lehet mondani, hogy rendesen ismernétek egymást.

ráadásul még nagyon fiatalok is vagytok.. szép gesztus lenne, persze, de szerintem a házasság nem csak egy szép gesztus :D

2016. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!