Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért volt ilyen lekezelő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ilyen lekezelő, lenéző? Lehet csak én vagyok sértődékeny?

Figyelt kérdés
Van egy férfi(gyerekkori ismerős), akivel alkalmi kapcsolatba vagyunk. Nagyon sokat beszélgetünk, és hetente egyszer tudunk találkozni. Sajnos most neki ilyenkor több munkája van(festő), az ország másik felében dolgozik. Ezért sajnos hetek óta csak most láttam.Tudom, hogy vannak irántam érzései.Én facén megirtam neki,hogy nagyon hiányzik, és szerelmes vagyok belé. Azt hittem, hogy majd nem akar találkozni, vagy megromlik a kapcsolatunk de nem az lett. Pénteken mind a ketten részt vettünk egy eseményen, ahol beszélgettünk mindig engem nézett, és sokszor lefényképezett. Az este végén ő vitt haza búcsuzáskor megpuszilt, megölelt de sietett mert fáradt volt (aznap 7-től délután 5-ig dolgozott). Szombaton találkoztunk megint, mondta hogy nagyon fáradt (7-19-ig dolgozott). Elbeszélgettünk, történtek dolgok, aztán mikor haza vitt, megálltunk a kapu elött. Elkezdett furcsán beszélni, hogy nincs-e valami mondani valóm (lehet arra gondolt, hogy szerelmet vallottam facén,de még személyesen nem beszéltük meg) Mondtam neki, hogy nincs mit mondanom, erre elkezdte mondani nekem, hogy ő mennyit dolgozik. Szerinte én egy rendes, kedves, aranyos, dolgos lány vagyok. Idegesití hogy nincs ideje semmire, meg hogy ő egy- két hét alatt megkeresi amit én egész hónapban. Elég furcsa volt ez a megnyilvánulása, kiszálltam a kocsiból, és mondtam neki hogy majd beszélünk erre annyit mondott hogy vagy nem. Mosolygott elköszönt és mondta, hogy vigyázzak magamra.Azóta sajnos nem beszéltünk, és most heyekig megint nem látom. Nem tudom mire vélni ezeket?? Lehet, hogy fáradt volt, azért szólt be?? Arra várt volna, hogy megbeszéljük a vallomásom?? (bocsi ha hosszú lett)

2016. jún. 21. 12:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor beszélgettünk, mondta nekem, hogy miért nem keresek magamnak egy olyan pasit aki eltart, támogat engem. Szerinte nekem mindig azok a férfiak tetszenek akiknek nincs semmije, lúzerek.
2016. jún. 21. 13:01
 2/8 anonim ***** válasza:

En alapjaraton pesszimista ember vagyok,bocsi. De azt kell mondanom,hogy nem mindig szabad elhinni a "sok a munka" "jobbat erdemelsz,aki torodik veled" "nem akarlak bantani" dumakat.

Az egesz leirasbol mintha magamat lattam volna ket evvel ezelott.

Ugy atba.szt.ak, ahogy illik! :D

Az nem jelent semmit,h neha kimarad a szex, es romantikusan egy puszikaval bucsuztok. Nalunk ez akkor volt,mikor elotte kielegitette mas, nem volt olyan kanos, ezert kijatszotta a "nem csak a szex miatt vagyok veled" kartyat. Nemelyik ferfi olyan profin uzi, hogy eskuszom elismeresem. Aki nem veszi eszre, az meg igy jart, legalabb jo tanulopenz volt.


Persze van az az eset is,mikor szo sincs ilyenrol, hanem tenyleg ugy erez,ahogy te azt gondolod, de ez a ritkabbik eset.

2016. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem csak el van keseredve. Valószínűleg arra várt, hogy személyesen is elmond neki hogy mit érzel.
2016. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mire vélni ezeket??"


hány éves vagy? lehet, h. ennyire nem esik le neked, mi a szitu? teljesen jogosan viselkedik így a srác. face-en szerelmet vallasz neki, majd face to face nem mondasz semmit, kuka vagy... ezt nem lehet így! persze, h. arra várt, h. beszéljétek át a vallomásodat,ezt magadtól is tudhatnád... így nehéz lesz bepasiznod.

2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2# Tényleg sokat dolgozik, mert mondta a testvére aki vele dolgozik, hogy nem tudtak ebédelni se annyi dolguk volt. Ismerem és nem olyan aki játszik, a nőkkel, lányokkal annál sokkal komolyabb. Nem az a csajozós tipus, nem jár sehova bulizni, vagy csajozni.


3# Remélem igazad van, és ha legközelebb akar még velem találkozni :( Akkor biztos, megfogom vele ezt beszélni.

2016. jún. 21. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
#3as vagyok. Hát, ha tényleg kell neked a csávó, akkor ne habozz, minél előbb próbálj találkozni vele és elmondani neki amit nem tettél meg, talán még helyrehozható, de az idő csak ellened dolgozik.
2016. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4# Tudom, hogy elrontottam igazad van, pedig nem vagyok már rég tini.De nem akartam leterhelni ezzel, mert láttam rajta mennyire fáradt. Azt hittem, hogy majd esetleg ő felhozza ezt de nem mondott róla semmit.Remélem azért nem haragudott meg nagyon rám.
2016. jún. 21. 13:35
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm 3-as. Sajnos most két hétig biztos, hogy nem tudunk találkozni. Telefonon meg nem akarom megbeszélni ezt vele. De abban bízom, ha tényleg szeret akkor még akar találkozni velem.
2016. jún. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!