Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zerintetek érdemes próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismutyesz_ kérdése:

Zerintetek érdemes próbálkozni egy olyan lánynál aki betegesen féltékeny és eléggé sértődékeny?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt még januárban (ennek az oldalnak köszönhetően), akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz. Bizonytalan érzéseiben, pedig már írt olyat, hogy szeretne ha összejönne kettőnknek ez a kapcsolat. Viszont ha nem biztos az érzéseiben akkor nem tudom hová tenni a túlzott féltékenykedést, mert már akkor szinte elrobban ha nézem az ismerőseit facebookon, vagy ha az én ismerőseim közül felhozok neki egy lányt.

Egyébként egyszer találkoztunk, ez hetente megoldható lenne ha együtt lennénk. Az olyan kommenteket mellőzzétek, hogy facebook így, facebook úgy...Én igyekszem a tudtára adni, hogy nagyon fontos nekem, más lány nem számít, de akkor is nagyon féltékeny, pedig még az érzéseiben sem biztos állítása szerint. Vagy ez csak szimpla birtoklási vagy? Nem értem. Én 16/f, ő 17/L



2014. ápr. 27. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintetek*
2014. ápr. 27. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, várom a további véleményeket is. :)
2014. ápr. 27. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyerekes a barátnőd.
2014. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ÚGY nem a barátnőm, de már nem is vagyok benne biztos, hogy szeretném, hogy az legyen. Hiába tenném tűzbe érte a kezemet.
2014. ápr. 27. 14:52
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
Me-ne-külj. Most.
2014. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak nehéz, mert nagyon megszerettem. Már tervezte, hogy nálam szeretne aludni lassan. Pedig nehezen adja magát, és állítása szerint ez a barátság kategóriába nála bele se fér. Bonyolult...
2014. ápr. 27. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még együtt sem vagytok, és már ilyen problémák vannak, akkor szerintem nagyon nem. Mi lesz később, mikor már ténylegesen együtt járnátok..?
2014. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bele sem merek gondolni...
2014. ápr. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!