Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha összevesztünk a baratommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összevesztünk a baratommal, es nem hivott 4 napja, akkor mar tenyleg vege?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom ha most tenyleg vege ....

Ha igazan szeret egy ferfi , szerintem ennyit nem bir ki a baratnöje nelkul .....

Ennyi nap azt jelenti , h van ki vigasztalja es / vagy kilepett a kapcsolatbol



2016. jún. 24. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Függ a veszekedéstől.
2016. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi, amikor leugattuk egymást a barátnőimmel, max másnap már beszéltünk. Mindenki más, de ez azért durva, 4 nap...szerintem felejtős ez az ember, nem hinném, hogy szeret téged kivéve, ha irtózatosan paraszt voltál és neked kéne keresned.
2016. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Te nem tudod hívni,vagy mi?
2016. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom en hivni , en veszekedes utan irtam neki h nem haragszom ra es mondta h ok.

De ezek szerint ennyit ert .

Szerintem is túl jól elvan

2016. jún. 24. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mennyire veszekedős ember. Ha az, akkor nem lesz nagy lángja ennek sem, de ilyenkor az is lehet, hogy játszik veled, valami párkapcsolati játszmázás.

Amennyiben nem veszekedős, mint amilyen én vagyok, akkor a 4 nap csend szó szerint a végét jelenti a kapcsolatnak.

Nem egy barátnőmet hagytam el így. Megelégeltem, még sms-t írt, facebookon írt, magyarázta, hogy miért olyan, amilyen, engem meg nem érdekelt, töröltem és soha többé nem válaszoltam.

Mindegyik csak pislogott, nem fogta fel, de idővel rájöttek, hogy én az ilyesmit, ugyan nagyon ritkán és okkal csinálom, de komolyan is gondolom.

Idővel aztán lekoptak, elfogadták.

2016. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Nem ér annyit,hogy próbálj érte tenni?

Igazad van,ha így gondolod,akkor tényleg inkább hagyd.

2016. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát a te felvetésed szerint, ha te sem reagálsz rá 4 nap után, akkor te sem szeretheted annyira? Vagy te csak beáldozod magad a nagyobb cél érdekében, igaz?
2016. jún. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te ismered, te tudod milyen a veszekedesi kulturatok. Mi hatalmasakat veszekszunk, de max par ora mulva mar keressuk egymast, pedig en sajnos nagyon haragtarto vagyok, de a sajat pasimra meg igy sem tudok napokig haragudni.miota voltstok egyutt?
2016. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!