Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám meghódítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki nagyon bejön. Fösulin nagyon jól elvagyunk, de sulin kivül ha bulizni megyek és talàlkozok vele, szinte észre sem vesz. Ezt a jóban vagyunkot értsétek úgy, hogy ő igazàból nem úgy közeledik felém, de én àllandóan bókolok, viccelődök simogatom és szexuàlis jellegű utalàsokat teszek neki amik tetszenek neki néha és ritkàn elpirul. Valami azonban mégsem az igazi. Sulin kivül nem is dumàlunk szinte. Mit kéne csinàlnom még? Vagy buliba hogy kellene odamenni hozzà? 18/F

2016. jún. 26. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a szexuális utalásokkal van a baja. Azt hiszi, és szerintem jogosan is, hogy csak szexre kellene neked.
2016. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amugy azt kihagytam, hogy gazdag csaj, mert a szülei vezető beosztàsban dolgoznak. Van BMW-jük is, és amúgy ez érződik rajta, hogy sulin kivül nem nagyon dumàl akàrkivel. Ez közrejàtszhat az esetemben, vagy nem szàmít? Amúgy a szexuàlis utalàsok nagyon elszórtak, csak azért csinàlom, hogy érezze, hogy vonzó a szàmomra, de ennélntöbb ötletem momentàn nincs, de feladni sem akarom, mert nagyon tetszik.
2016. jún. 26. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

"de én àllandóan bókolok, viccelődök simogatom és szexuàlis jellegű utalàsokat teszek"


ez übergáz, vérciki, ha komolyan gondolod, ne úgy közelíts felé, mint egy dilis amcsi film dilis, a farkával gondolkozó főszereplője, én a csaj helyében tojnék rád.

próbálj vele komolyan beszélgetni, nem kell lerohanni, nem kell utalgatni, azt sok lány utálja, mert hülye macsó duma, és azt üzeni, h. csak "arra" kellünk...

egy csendesebb, visszafogottabb, szerény srác, akivel lehet komolyan beszélgetni, ezerszer nyerőbb, mint a hozzád hasonló kis hülyék, bocs...

2016. jún. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezentúl csak őszintén és kokolyan beszélgessek vele, ne próbàljak semmiféle macsósàgot? És konkrétan közöljem vele, hogy bejön nekem, és szeretnék vele kapcsolatot, vagy ezt majd később? Amúgy azt vettem észre mostanàban, hogy a ràmenős csàvók viszik mindig a jó nőket, ezért csinàltam így. De akkor maradok az őszinte közeledésnél. Amúgy bulikba hogy menjek oda hozzà, különösen, ha baràtnőivel van?
2016. jún. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!