Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A parommal tervezgetjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal tervezgetjuk a jovonket, ma faradt volt nem akart otthon takaritani, es szoba kerult hogy mi lesz igy a jovonk. Tul sokat varok el tole?

Figyelt kérdés
En reggeltol estig dolgozni fogok, nem tudom miert olyan nehez neki melo utan takaritania,mosnia,foznie. Rendes tiszta hazat szeretnek, nagy keres ez?

2016. jún. 28. 19:17
1 2 3 4
 1/32 CptTomato ***** válasza:
75%

Ez van...

úgyis annyit fogsz dolgozni biztosan futja rá hogy sajátot vegyél és bejárónőt fizess....

Nem kell kompromisszumot kötni hisz a legtöbb kapcsolat amúgyis egymás kizsákmányolásán múlik.

2016. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
46%

Ha te vagy a nő,akkor nagy kérés.

Ha te vagy a férfi,akkor ez természetes.

A nő szakadjon meg még az otthoni tennivalóktól is EGYEDÜL.

2016. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ő mennyit dolgozik? mert ha teljes munkaidőben, akkor azért szerintem nem lenne jogos, ha elvárnád tőle, hogy mindent egyedül intézzen
2016. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
o is mondta,(persze viccnek szanta)hogy ugyis lesz penzunk legyen bejarononk,de en azt szeretnem hogy o csinaljon mindent
2016. jún. 28. 19:25
 5/32 A kérdező kommentje:
o is mondta,hogy megcsinal mindent,de kerdem en ha most faradt melo utan es nincs kedve takaritani delutan akkor? mi lesz igy?
2016. jún. 28. 19:28
 6/32 A kérdező kommentje:
meg mondtam neki,hogy majd csak akkor veszem felesegul ha ezeket el tudja vegezni..
2016. jún. 28. 19:30
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
"de én azt szeretném hogy ő csináljon mindent" micsoda kiegyensúlyozott kapcsolat lehet a tiétek... szegény párod, nem lennék a helyében, én már otthagytalak volna
2016. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de hat ilyen az elet..o a no ez a dolga..
2016. jún. 28. 19:39
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellette ő is dolgozik, akkor ez nem csak az ő dolga. Mi lesz ha gyereketek lesz, te egyáltalán nem veszel majd részt a nevelésében, mert az is a nő dolga?


Fogadd el, hogy ez már a 21. század, és ha mindkét fél dolgozik, akkor a házimunkát is fel kell osztaniuk egymás közt. Vagyis hát beszéld meg a pároddal, ha őt nem zavarja, hogy ennyibe nézed, akkor nekem is mindegy...

2016. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Fogadni mernék, hogy ez kamu kérdés, ha nem az, akkor irtó nagy tapló vagy.


Dolgozó szülők mellett nőttem fel, és mindig megosztották az otthoni munkát is, és ez így jó.

2016. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!