Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megöli a vadászösz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megöli a vadászösztönt a férfiben, ha egy nő ír a randit követően? Vagy ez játszmázásnak számít?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem,7 éve ismerjük egymást, mindig tetszettünk egymásnak. Két napja ott aludtam és lefeküdtünk, és csodálatos volt (szerintem nem csak nekem, az elég nehéz lenne, nem?) A srác nem valami önbizalom teli, és ebben az esetben össze vagyok zavarodva, hogy írjak-e neki, vagy ne. Őszintén szólva tényleg nem értem miért nem jelentkezik, hiszen ismerjük egymást, barátok vagyunk...Lehet, hogy sok voltam neki? Férfiak, nők, kérlek segítsetek, teljesen össze vagyok zavarodva! Nekem nagyon tetszik a pasi, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt tudja (vagy én nem tetszem neki? mégsem? 7 éve próbál megszerezni!)
2016. jún. 29. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Jaj ti nők... Ha beszélni akarsz vele írsz neki egy sziát. Nem kell mindent ennyire túlspilázni.
2016. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:))ez aranyos volt. de miért, ti férfiak létezik, hogy "csak úgy" nem írtok...egy ilyen este után??
2016. jún. 29. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki a férfi helyében, de biztos vagy benne, hogy annyira tetszik neked? Ha igen, miért nem engedtél neki 7 évig?
2016. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell taktikázni és túlgondolni.


A default legyen mindig az egyszerű és őszinte hozzáállás:


Akarsz beszélni vele --> írsz neki.

2016. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert ebből 5 évig volt párom, amit ő tiszteletben is tartott, illetve neki is volt egy pár évig (azt sem tudom mennyi) jelentkezett is, meg nem is..szóval kisebb nagyobb megszakításokkal, de 7 éve ismerjük egymást, és nekem is nagyon tetszett mindig is, és barátok/haverok voltunk, mindig jóban voltunk. és mindig volt köztünk vonzódás
2016. jún. 29. 14:01
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval írjak....hogy szia...hát..egy életem, egy halálom:)
2016. jún. 29. 14:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ilyen éjszaka után besz@rni egy sziától...
2016. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom:))) Talán mert úgy odavagyok érte?
2016. jún. 29. 15:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy ő is "taktikázik", játsza az érdektelent mert azt hiszi ezzel mégjobban felkelti az érdeklődésed, és ezért nem írt az éjszaka után. De minél előbb beszéltek annál hamarabb derül ki mi a pálya.
2016. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, de még mindig nem érdeklődött, úgy hogy megadom neki a lehetőséget, ha ő is azt érezte mint én, akkor fog jelentkezni. Majd taktikát vált;) Ha meg nem, akkor ott egye meg a fene:))
2016. jún. 30. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!