Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kikapcsolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kikapcsolni az idegesítő vadászösztönt?

Figyelt kérdés

2 éve boldog házasságban élek, szeretem a feleségemet, soha nem csalnám meg. A szex fantasztikus, az együttélés is. Éppen ezért idegesít, hogy ettől függetlenül pásztázom a szememmel az utcán és mindenhol a csinos nőket, ha egyedül sétálok. Nem én irányítom, a fejem magától fordul. Tini korban jó móka volt, de már nem vicces, nem okoz örömet. Rohadtul idegesít, abba akarom hagyni.


Hogyan tudom kikapcsolni? Nekem csak a feleségem kell, soha más nő nem.


2011. máj. 24. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a jóképű férfiakat az utcán,pedig férjnél vagyok,mi ezzel a gond?Ha nem csalod meg a feleségedet,akkor nyugodtan nézelődj,végülis nem vagyunk vakok.
2011. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól, hogy szerelmes vagy és házas, még megnézhetsz más lányokat, sőt beszélhetsz is velük, de többet nem tehetsz.

az ember ilyen. alapvető ösztön.

2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tisztaszívből szereted idővel elmúlik mjad
2011. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos, hogy a feleséged is megnézett/megnéz pasikat rajtad kívül. Én is úgy gondoltam, hogy nem szeretnék kisebbségi komplexust okozni barátnőmben azzal hogy másokat pásztázok.

Azért aközött, hogy rápillantasz valakire, vagy percekig csorgatod a nyálad sok különbség van. Első belefér, második tiszteletlenség.

Bár sok nő szerintem direkt élvezi, ha egy foglalt pasi nézi meg az utcán. Én úgy vagyok vele, hogy a tipikus "csinilányokon" direkt átnézek hagy főjenek a saját levükben :D

2011. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!